Boris Kollár mal ako vládny politik zarobiť 20 až 30 miliónov eur, tvrdí Zoroslav Kollár v najnovšom videu

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Zoroslav Kollár
Zoroslav Kollár. Reprofoto: www.youtube.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Ako politik mal Boris Kollár počas pôsobenia vo vládnej koalícii zarobiť 20 až 30 miliónov eur. V najnovšom videu to uviedol právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár. Ten plánuje proti Borisovi Kollárovi podať trestné oznámenie.

Trestné oznámenie na Borisa

Má ísť o reakciu na trestné oznámenie Borisa Kollára voči Zoroslavovi Kollárovi ešte pred parlamentnými septembrovými voľbami. Toto trestné oznámenie, v ktorom Boris obvinil Zoroslava zo závažného zločinu zločineckej skupiny, už vraj bolo orgánmi činné v trestnom konaní podľa Zoroslava Kollára odmietnuté.

„Boris, v auguste si urobil tlačovú konferenciu, na ktorej si ma obvinil, že ako člen zločineckej skupiny robím aktivity, ktoré majú za cieľ ovplyvniť parlamentné voľby. Mával si tam trestným oznámením, ktoré si podal na generálnu prokuratúru. Verejne si mňa a ďalšie osoby obvinil zo závažného zločinu, pošpinil si ma v mnohých médiách. Polícia všetky tvoje tvrdenia preverila a tvoje trestné oznámenie bolo odmietnuté,“ povedal vo videu Zoroslav Kollár.

Nemajetková ujma niekoľko miliónov eur

Ten plánuje teda podať na Borisa Kollára žalobu, a bude od neho žiadať verejné ospravedlnenie. Okrem toho bude od neho žiadať aj nemajetkovú ujmu.

„Odhadujem, že ako politik si ukradol, prepáč, zarobil 20 až 30 miliónov eur. Takže budem od teba žiadať nemajetkovú ujmu vo výške niekoľko miliónov,“ konštatoval Zoroslav Kollár, ktorý chce vysúdené milióny rozdať obetiam Borisa Kollára, napríklad jeho milenkám.

  • agentúra SITA osloví s prosbou o vyjadrenie aj Borisa Kollára
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Viac k osobe Boris KollárZoroslav Kollár