Zomrela hviezda z filmu Love Story či seriálu Kosti, herec roky bojoval s rakovinou

Ryan O'Neal
Americký herec Ryan O'Neal si zahral aj v obľúbenom seriály Kosti. Foto: www.instagram.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Vo veku 82 rokov zomrel v piatok americký herec Ryan O’Neal, známy hlavne z legendárneho filmu Love Story, za ktorý bol nominovaný na Oscara a Zlatý glóbus. Informáciu o jeho úmrtí zverejnil na sociálnej sieti jeho syn Patrick, ako uviedla TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

„Toto je tá najťažšia vec, akú som kedy musel povedať, ale idem na to. Môj otec dnes pokojne zomrel, pričom mu bol oporou jeho milujúci tím,“ napísal Patrick na Instagrame.

„Môj otec Ryan O’Neal bol vždy môj hrdina. Vzhliadal som k nemu a vždy bol pre mňa životným vzorom,“ vyznal sa Patrick. Ryan O’Neal sa preslávil aj filmom Papierový mesiac, zahral si v Kostiach a mnohých ďalších filmoch a seriáloch.

​Smutná správa o jeho smrti prišla po tom, ako mal po rokoch liečenia poraziť leukémiu a tiež rakovinu prostaty, ktorú mu diagnostikovali neskôr. Viacerí predpokladali, že sa teší dobrému zdraviu.

Slávny herec mal štyri deti. Najmladší syn Redmond, ktorý má 38 rokov, sa mu narodil zo vzťahu s herečkou Farrah Fawcett, ktorá tiež zomrela na rakovinu.

Viac si o jeho živote prečítajte na stránke Noviny.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom