Značka Corgoň oslavuje hokejové emócie, pre fanúšikov HK Nitra si pripravila špeciálnu hokejovú plechovku

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Hk_crgn_a2_preview.jpg
Foto: Heineken

Pivná značka Corgoň bude aj v ďalšej sezóne hokejovej Tipos extraligy podporovať HK Nitra, s ktorým ju viaže dlhoročné partnerstvo a spoločná chuť po úspechoch. Oslava hokejových emócií je zakorenená v DNA značky Corgoň a pri tejto príležitosti si pripravila pre fanúšikov špeciálne prekvapenie. V Nitre a v blízkom okolí si môžu zakúpiť plechovku Corgoň 10% vo farbách HK Nitra. Úspechy v novej hokejovej sezóne tak budú môcť osláviť skutočne originálne a s chuťou obľúbeného piva.

Slovenská pivná značka Corgoň je neoddeliteľnou súčasťou HK Nitra a príbehu nitrianskych Corgoňov. Spája ich veľká chuť po úspechoch a nezabudnuteľnej atmosfére hokejových zápasov.

Pred začiatkom novej sezóny najvyššej hokejovej súťaže spoločne prinášajú pre fanúšikov špeciálnu edíciu plechovky Corgoň 10%, ktorá je „odetá“ v modro-bielych farbách, typických pre HK Nitra. Súčasťou dizajnu plechovky je aj podobizeň Juraja Corgoňa, miestneho historického hrdinu. Práve po ňom nesie názov značka Corgoň, ako aj prezývka nitrianskych hokejistov „Corgoni“.

Corgon_plech_hokej_back copy.jpg
Foto: Heineken

Značka Corgoň týmto krokom vyjadruje vernosť HK Nitra a hrdosť na spoločné korene. „Značka Corgoň je dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou Nitry a úspešného nitrianskeho hokejového klubu. Spája nás spoločná história, ktorú začal písať miestny hrdina Juraj Corgoň, ale v súčasnosti aj chuť po úspechoch, nezabudnuteľných momentoch a víťazstvách. Zároveň fanúšikovia HK Nitra patria medzi najväčší a najvernejší fanklub na Slovensku, sú verní svojmu klubu za každých okolností, preto sme ich chceli potešiť a odmeniť za ich vernosť niečím špeciálnym. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo spolu s vedením HK Nitra priniesť plechovku Corgoň 10% v špeciálnom prevedení s motívom ich obľúbeného klubu,“ vysvetlila senior brand manažérka značky Corgoň Radoslava Stratená.

Nápad so špeciálnym dizajnom plechovky Corgoň 10% od začiatku oslovil aj samotný klub. „Značka Corgoň je našim dlhoročným partnerom a od prvotného odprezentovania myšlienky sme z nej boli nadšení. Som veľmi rád, že sa nápad podarilo zrealizovať. Verím, že naši fanúšikovia si počas celej sezóny vychutnajú svoje obľúbené pivo pri skvelých športových zážitkoch,“ uviedol Miroslav Kováčik, prezident HK Nitra.

Corgon_plech_hokej_side copy.jpg
Foto: Heineken

Corgoň 10% patrí k najobľúbenejším a najpredávanejším 10 % pivám na Slovensku. Vyznačuje sa lahodnou a sviežou chuťou s vyváženou horkosťou a jemnou arómou. Svoju dominanciu medzi 10% pivami dokazuje aj víťazstvom a ziskom ocenenia „Zlatá pivná korunka“ na tohtoročnej degustačnej súťaži Slovenská pivná korunka v kategórii Svetlé pivá filtrované (extrakt v pôvodnej mladine do 10 %).

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie HeinekenHeineken Slovensko