Umožňujú štýlové využitie priestoru a zlepšujú organizáciu zásob

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Office room with white walls and metal storage shelves
Foto: Adobe Stock

Akýkoľvek priestor, v ktorom vládne chaos a neporiadok, je na bežné fungovanie nevhodný a nepoužiteľný. Udržať si však pri množstve povinností vo svojom osobnom či pracovnom prostredí potrebný poriadok nie je vždy jednoduché, výsledkom čoho sú viaceré problémy. Kovové regály sú na tieto účely ako stvorené, pretože ich vysoká odolnosť, jednoduchá údržba a schopnosť zvládnuť náročné podmienky z nich robia ideálne riešenie pre široké spektrum použití.

Pozrime sa spoločne na výhody kovových regálov a na to, ako môžu optimalizovať využitie akéhokoľvek priestoru a zlepšiť organizáciu jeho zásob.

Kovové regály do garáže

Kovové regály, ktoré si teraz môžete vybrať aj TU, sú dnes v skutočnosti veľmi obľúbené, čo je spôsobené nielen ich výnimočnou odolnosťou. Nemajú problém s mechanickým, ale ani chemickým poškodením, čo z nich robí ideálnu voľbu do náročnejšieho prostredia vlhkej garáže, pivnice alebo skladu. Vynikajú tiež svojím jednoduchým vzhľadom, ktorý sa hodí pre ľudí preferujúcich jednoduchý industriálny štýl. Regály sa navyše ľahko čistia, čo prispieva k udržiavaniu vysokej úrovne hygieny.

Bezskrutkový, ale stabilný a pevný systém konštrukcie

Nielen rohové, ale viaceré kovové regály od Majster Regál využívajú tzv. „plug-in“ zasúvací systém pomocou RIVET uchytenia komponentov. Ten umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž bez potreby špeciálneho náradia, pretože dané komponenty regálu sa do seba vďaka profilom jednotlivých kovových dielcov a nitom kovových nosníkov iba zasúvajú a tvoria tak kostru regálov s pevnými policami. Systém montáže je veľmi užívateľsky prívetivý a šetrí pri inštalácii peniaze aj čas.

  • Kovové regály majú vysokú nosnosť, čo z nich robí ideálne riešenie pre ukladanie ťažkých predmetov.
  • Robustná konštrukcia zabezpečuje, že regály sú stabilné a spoľahlivé aj pri maximálnom zaťažení.
  • Kovové regály sú vhodné pre široké spektrum použití, vrátane skladov, pivníc, obchodov, domácností, garáží alebo komôr.

Predstavujú optimálne riešenie pre organizáciu a efektívne využitie priestoru v rôznych prostrediach. Všestrannosť a pevnosť celého regálového systému zvyšujú aj špeciálne drevené police.

HDF police, ktorým môžete naložiť

HDF drevené police sú pre kovové regály vynikajúcim riešením, pretože rovnako ako samotná konštrukcia, disponujú vysokou pevnosťou a odolnosťou. Police boli podrobené záťažovým a kvalitatívnym testom, ktoré potvrdili ich schopnosť zvládnuť veľké zaťaženie a zachovanie stability. Majú hrúbku iba 5 mm, ale vďaka svojej vysokej hustote a pružnosti sú pevnejšie a odolnejšie ako tradičné DTD drevotrieskové police.

  • HDF police majú hladký a vysoko leštený povrch, ktorý je ideálny na rôzne využitie a jednoduchú údržbu.
  • Odolávajú vyššej miere vlhkosti bez ich deformácie v porovnaní s inými drevenými materiálmi.
  • S hustotou presahujúcou 800 kg/m³ sú robustnejšie a majú vyššiu nárazovú a torznú pevnosť ako bežné drevené dosky.
  • HDF police sú omnoho stabilnejšie a trvácnejšie ako iné drevené materiály.

Vďaka týmto výhodám sú spomínané police a kovové regály ideálnou kombináciou pre stredné až vysoké zaťaženie úložného priestoru. Ak preto hľadáte jednoduchý spôsob, ako optimalizovať využitie daného priestoru a zlepšiť jeho organizáciu, kovové regály s HDF policami sú tou správnou voľbou.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať