Ako si vycvičiť draka 3 - súťaž

04_sutaz_900x900.jpg
Foto: CinemArt

Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animovanej série Ako si vycvičiť draka. Spoločne budú hľadať Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva.

Podle producentky filmu Bonnie Arnold spočíva úspech ságy v tom, že rozpráva o veciach, ktoré sú každému z nás blízke, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať. „Natočili sme univerzálny príbeh o priateľstve dospievajúceho chlapca a jeho maznáčika. Štikútovimi očami vidíme, ako silné puto je možné medzi dvoma rôznorodými bytosťami vytvoriť. Toto predsa prežívame všetci, aj keď pritom nelietame v tak vizuálne podmanivom svete,“ hovorí producentka. Tento svet už potretí krát vytvoril režisér Dean DeBlois, čo je kontinuita u animovaných sérií pomerne výnimočná a zároveň záruka, že sa s filmom Ako si vycvičiť draka 3 vrátime presne na miesta, ktoré máme tak radi.

Vyhrajte 1x tričko alebo 2x balíček s motívom filmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 25.02.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Anna Kristová, Nováky
Nikoleta Vargová, Nové Zámky
Žaneta Sabikova, Prievidza

Súťaž bola ukončená 23:59:59 25.02.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na SITA.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Anna Kristová, Nováky
Nikoleta Vargová, Nové Zámky
Žaneta Sabikova, Prievidza

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať