O Sulíkovi sa šíria nezmysly, prstom ukazuje na fašistov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Igor Matovič, Richard Sulík
Zľava: Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) a šéf rezortu hospodárstva Richard Sulík (SaS). Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel.

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) a jej predseda Richard Sulík sa ohradzujú voči nepravdivým informáciám, ktoré sa šíria na sociálnych sieťach. Strana tvrdí, že klamlivé informácie šíria i niektorí poslanci Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR). V tlačovej správe o tom informoval hovorca SaS Ondrej Šprlák.

„Som pripravený brániť seba a stranu SaS, pretože niektoré nezmysly, ktoré sa o mne šíria, prekračujú všetky medze. Jedným z nich sú aj klamstvá Tomáša Tarabu (Život), ktorý tvrdí, že telefonujem opozičným poslancom, aby bol odvolaný líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. Rovnako to platí aj pri absurdnom klamstve o tom, že som rokoval s Miroslavom Sujom (Republika), či o klamstve, že som prehováral Eduarda Hegera (OĽaNO) na predčasné voľby,“ uviedol Sulík.

Ten je presvedčený, že na šírení klamlivých informácií sa podieľajú fašisti a cieľom je uškodiť strane SaS, aby stiahla svoju požiadavku o odchode predsedu OĽaNO z vlády. Sulík doplnil, že ak nie je OĽaNO ochotné obetovať jeden post pre človeka v záujme Slovenska, ministri za SaS podajú na konci augusta demisiu aj bez vymýšľania akýchkoľvek klamstiev.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Eduard HegerIgor MatovičMiroslav SujaOndrej ŠprlákRichard SulíkTomáš Taraba
Firmy a inštitúcie Národná rada SROĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnostiSaS Sloboda a Solidarita