Ronaldo v zápase proti Slovensku zasiahol brankára Dúbravku a dostal žltú kartu (foto)

Slovensko - Portugalsko, žltá karta Ronaldo
Tento článok pre vás načítala AI.

V piatkovom zápase J-skupiny medzi Slovenskom a Portugalskom o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy padol jediný gól, ktorý v 43. minúte strelil Bruno Fernandes.

Viac o téme: Kvalifikácia o postup na ME vo futbale 2024

V druhom polčase súboja na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave zaujala aj situácia zo 62. minúty, v ktorej Cristiano Ronaldo zasiahol slovenského brankára Martina Dúbravka. Portugalská hviezda videla za zákrok žltú kartu.

Slovenskí futbalisti majú v tabuľke 10 bodov rovnako ako Luxembursko, lídrom J-skupiny sú práve Portugalčania s plným počtom 15 bodov a skóre 15:0. Najbližší zápas odohrajú zverenci trénera Francesca Calzonu v pondelok 11. septembra proti Lichtenštajnsku, ktorý sa bude opäť hrať v Bratislave.