Pri Sobranciach havaroval autobus, narazil do stromu

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nehoda, autobus
Hrozivo vyzerajúca utorková nehoda autobusu medzi Nižnou Rybnicou a obcou Veľké Revištia v Sobraneckom okrese sa skončila iba s ľahkými zraneniami. Vodič Scanie vyšiel na nespevnenú krajnicu, následne sa prevrátil do priekopy a v šmyku narazil do stromu. V autobuse sa viezlo 13 cestujúcich, dvaja z nich a vodič utrpeli zranenia, z ktorých sa budú liečiť asi týždeň. Šoférovi alkohol nezistili. Škody na vozidle vyčíslili na zhruba 10 tisíc eur. Bratislava, 9. marec 2016. Foto: SITA/KR PZ Košice

BRATISLAVA/SOBRANCE 9. marca (WebNoviny.sk) – Hrozivo vyzerajúca utorková nehoda autobusu medzi Nižnou Rybnicou a obcou Veľké Revištia v Sobraneckom okrese sa skončila iba s ľahkými zraneniami.

Ako informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, 50-ročný vodič Scanie vyšiel na nespevnenú krajnicu, následne sa prevrátil do priekopy a v šmyku narazil do stromu. V autobuse sa viezlo 13 cestujúcich, dvaja z nich a vodič utrpeli zranenia, z ktorých sa budú liečiť asi týždeň. Šoférovi alkohol nezistili.

Škody na vozidle vyčíslili na zhruba 10 tisíc eur. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci pre všeobecné ohrozenie. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.

Nehoda, autobus
Foto: SITA/KR PZ Košice

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať