Prečo študovať na najväčšej technickej fakulte na Slovensku?

2022 03 22 fei_trinity_1200x628.jpg
Foto: FEI STU

Ten prvý sme ti prezradili už v názve. Ako poznáme informatikov, byť prvý a najlepší je túžbou každého z nich. Prečo si však na štúdium vybrať práve FEI STU? Pretože väčšina technologických startupov, ktoré zo Slovenska poznáš, začínali práve na našej fakulte.

Absolventi FEI-ky sú najkomplexnejší technici, akých slovenské školy dokážu vyprodukovať. Naučíme ťa programovať, stavať roboty, ovládať bezpilotné lietadlá, aj chápať podstatu vzniku vesmíru! Študuj spoločne s ďalšími technokratmi a staň sa víťazom vo svete, ktorému vládnu jednotky a nuly.

My na FEI STU veríme, že budúcnosť je tu už dnes. Preto naši absolventi už počas štúdia spolupracujú s najväčšími technologickými gigantmi v Európe, ich zamestnanosť je 100% a ich platy atakujú úroveň 3000€. Vieš, ako sa hovorí, že keď dokážeš programovať, si pre súčasný trh nenahraditeľný. Je to pravda.

Našich študentov podporujeme vo všetkom, čo robia, pretože sme si istí, že čím lepšie podmienky vám vytvoríme, tým lepšie nápady budete mať. Preto naša fakulta ponúka štipendijný program, vďaka ktorému môže bez starostí študovať každý talentovaný technik.

Si moderný informatik a nepodliehaš stereotypom o tom, že ajťáci nešportujú? Telocvičňu, plaváreň, fitko a množstvo tímov a líg, do ktorých sa môžeš prihlásiť, ťa čakajú aj u nás.

Celá naša fakulta prešla modernizáciou, aby naši študenti mohli pracovať nielen s tými najlepšími pedagógmi, ale aj s tými najlepšími prístrojmi – a potom si svoj čas užívať v tom najlepšom prostredí moderných bratislavských internátov. Na pôde našej fakulty nájdeš Národné centrum robotiky, Národné laserové centrum či parádny Coworking, v ktorom vzniklo už množstvo miliónových nápadov. Bonus navyše! Od septembra sa môžeš tešiť na nové vymakané prednáškové sály, učebne a laboratóriá. Fakulta totiž využila obdobie pandémie na rozsiahlu rekonštrukciu.

To však ani zďaleka nie je všetko, čo u nás môžete zažiť. Je pre vás programovanie, robotika, mechatronika či umelá inteligencia málo? Ako jediná fakulta na Slovensku spolupracujeme s Dr. Musilovou, ktorá sa zúčastňuje pod hlavičkou NASA simulovaných misií na Mars. Ak sú pre vás pozemské technológie málo zaujímavé, aj vy sa môžete stať súčasťou vesmírneho výskumu!

PS: Nezabudni. Nemusíš sa hlásiť na aplikovanú informatiku, aby si bol skutočný IT profík. Informačné technológie sa naučíš aplikovať v každom študijnom programe!

Tak čo, nalomili sme ťa? Viac sa o našich študijných programoch dozvieš tu.

Študuj technológie. Má to zmysel!

PRIHLÁŠKA

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom