Oscar

Zverejnili nominácie na Oscara, ovládla ich Podoba vody

O cenu pre najlepší film sa v 90. ročníku udeľovania prestížnych filmových cien uchádza deväť titulov: Podoba vody, Tri billboardy kúsok za Ebbingom, Uteč, Lady Bird, Dunkirk, Daj mi tvoje meno, The Post: Aféra v Pentagone, Najtemnejšia hodina a Niť z prízrakov.
Webn08.jpg

V Nostalgii očakávané filmy Po strništi bos i Čiara

Pestrú letnú ponuku dvadsiatich filmových predstavení pripravila v auguste pre svojich divákov Nostalgia, prvé digitalizované klasické kino v Bratislave, ktoré premieta vo vynovenej kinosále Spoločenského domu Nivy na Súťažnej 18, ktorá nedávno prešla rozsiahlou rekonštrukciou vrátane výmeny sedačiek. Divákov v nej čaká oveľa väčšie pohodlie i zaujímavý augustový program, v ktorom nebudú chýbať očakávané nové filmy Jana Svěráka i Petra Bebjaka, pravidelný cyklus Európske oko, ale ani tradičné piatkové predstavenia pre rodičov s deťmi.
Dunkirk.jpg

V Nostalgii očakávané filmy Nolana, Coppolovej i Bessona

Pestrú letnú ponuku filmových predstavení pripravila v júli pre svojich divákov Nostalgia, prvé digitalizované klasické kino v Bratislave, ktoré premieta vo vynovenej kinosále Spoločenského domu Nivy na Súťažnej 18, ktorá nedávno prešla rozsiahlou rekonštrukciou vrátane výmeny sedačiek. Divákov v nej čaká oveľa väčšie pohodlie i zaujímavý júlový program, v ktorom nebudú chýbať očakávané nové filmy Christophera Nolana, Sofie Coppolovej a Luca Bessona, ale i predpremiéra romantickej komédie Michaela Showaltera, o ktorej kritici hovoria ako o najvtipnejšej love story roka, či tradičné piatkové predstavenia pre rodičov s deťmi.