Slavne osobnosti zapojene do projektu neskryvaj sa odhod predsudky mo....jpg

Neskrývaj sa, odhoď predsudky – môj život so sklerózou multiplex.

Predsudky oneskorujú a sťažujú diagnostiku sklerózy multiplex a odďaľujú potrebnú liečbu. Nepravdivé tvrdenia sú zraňujúce a pacientov s SM zbytočne vystrašia a zneistia. Dnes platí, že moderná medicína dokáže spomaliť rozvoj ochorenia a znížiť počet relapsov. SM je nevyliečiteľná choroba, ale určite je liečiteľná.
Epe k ts 1.jpg

EPERIA Shopping Mall otvára už tento piatok

EPERIA Shopping Mall, dlho očakávané moderné nákupné centrum v metropole Šariša, slávnostne otvorí svoje brány pre verejnosť už tento piatok, 24. novembra. Na ploche 22-tisíc metrov štvorcových sa budú môcť návštevníci tešiť z viac ako stovky obchodov svetoznámych značiek, zo širokej palety zákazníckych služieb, z pestrej ponuky reštaurácií či oddychových zón. V prešovskej EPERII budú môcť príjemne stráviť svoj voľný čas všetci bez rozdielu veku – rodiny z Prešova i jeho okolia.
A1_gombitova_cz.jpg

Celeste Buckingham a Adam Ďurica doplnili line up jediného tohtoročného koncertu Mariky Gombitovej

Legendárna Marika Gombitová privíta na svojom jedinom tohtoročnom koncerte ďaľších hostí – slovenské hviezdy Celeste Buckingham a Adama Ďuricu. V pražskej Tipsport Aréne 2. decembra 2017 vystúpia spoločne s českými spevákmi Adamom Mišíkom a Martinom Chodúrom, ktorí kráľovnú slovenského popu obdivujú a uznávajú ako jednu z najlepších umelkýň našej doby.