Združenie cestných dopravcov Česmad Slovakia má nové vedenie. Do funkcie prezidenta najväčšieho združenia autodopravcov na Slovensku sa vracia Pavol Jančovič. Ako informoval hovorca združenia Roman Kment, na tomto poste nahradil Pavla Piešťanského, ktorý sa rozhodol pokračovať v práci pre dopravcov v rámci širšieho vedenia prezídia.
Na jeho miesto nastúpil novozvolený Pavol Jančovič, ktorého zástupcovia v prezídiu zvolili do funkcie už po štvrtý raz, čo je v histórii združenia výnimočné. Nový prezident Česmad Slovakia uviedol, že cestná doprava a dopravné firmy čelia náročnému obdobiu a zložitej situácii.

Opravy pri Košiciach pokračujú ďalším úsekom, nový asfalt pribudne na dvojkilometrovom páse
„Chcem nielen obhajovať ich záujmy, ale prostredníctvom združenia im ponúkať aj praktické riešenia pre ich každodenné podnikanie,“ skonštatoval Jančovič, ktorý je zároveň majiteľom dopravnej spoločnosti Topnad, a.s. Topoľčany.
Okrem zmeny na poste prezidenta skončila na vlastnú žiadosť vo funkcii generálnej tajomníčky Lucia Nemček, ktorá plánuje pokračovať v kariére mimo združenia. Vedenie sekretariátu po nej prevzala Lucia Barkolová, doterajšia obchodno-marketingová manažérka organizácie.

