Nakupujete online? Cashback Helper vás upozorní na najlepšie ponuky

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ilustracne foto 01.jpg
Foto: Cashback World

BRATISLAVA 10. januára 2019 (WBN/PR) – Cashback Helper je nový doplnok internetových prehliadačov vytvorený medzinárodnou nákupnou komunitou Cashback World. Umožňuje informovať zákazníka hľadajúceho konkrétny tovar a ponuky o predajcoch, u ktorých je možné uplatniť cashback a získať nákupné body. Vďaka technickej jednoduchosti je tento nový pomocník vhodný aj pre ľudí, ktorí sa necítia zbehlí v online nakupovaní. Jeho inštalácia do prehliadača, ako aj jeho používanie sú jednoduché a prehľadné.

Cashback Helper bol vytvorený ako intuitívny asistent pre nakupovanie online. Poskytuje členom Cashback World-u možnosť vyhľadať cashback na cieľový tovar a služby. Na použitie tejto inovácie zákazník nepotrebuje skúsenosti s online nakupovaním a ani pokročilé znalosti práce na počítači. Vo chvíli, keď si vyskúša používanie tohto rozšírenia, proces vyhľadávania želaných tovarov sa skráti z hodín na minúty až sekundy.

Ilustracne foto 02.jpg
Foto: Cashback World

Ako to funguje?

Prehľadnosť a jednoduchosť dovoľujú aj neskúsenému používateľovi internetu osvojiť si funkčnosť tohto programu v priebehu krátkej chvíle. Kliknutím na ikonu so zelenými písmenami CB (skratka pre Cashback World), napravo od poľa pre internetovú adresu, nakupujúci rozbalia panel zobrazujúci partnerské predajne nákupného spoločenstva Cashback World. Intuitívnosť Cashback Helpera taktiež zaručuje, že relevantnosť týchto predajcov je zoradená podľa toho, čo zákazník v minulosti hľadal. Navyše, ponuka sa aktualizuje každý deň, zákazník má teda stále aktuálne informácie o partnerských predajcoch, množstve nákupných bodov a výške cashbacku, teda sumy, ktorá sa vráti späť na zákazníkov účet po zaplatení plnej sumy tovaru.

Ilustracne foto_03 s kartou.jpg
Foto: Cashback World

Ako získať Cashback Helper?

Najjednoduchším spôsobom ako získať Cashback Helper je navštíviť stránku www.cashbackworld.com, kde si zákazník stiahne súbor na automatickú inštaláciu pre jeden z vybraných prehliadačov (Google Chrome, Mozilla Firefox alebo Safari). Samotná inštalácia je jednoduchá, rýchla, úplne bezplatná a navyše prebieha bez zbytočných požiadaviek. Prihlásiť sa môžu iba členovia nákupného spoločenstva Cashback World. Registrácia členstva je však tiež bezplatná a dostupná pre každého zákazníka, ktorý chce využívať výhody pri svojich nákupoch.

Viac informácií o inštalácii Cashback Helper nájdete na www.cashbackworld.com/helper.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať