Mladý spolujazdec podľahol zraneniam po vážnej dopravnej nehode pri Lučenci (foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nehoda pri Lučenci
Nehoda pri Lučenci Foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj, www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Vo štvrtok 24. augusta podľahol zraneniam 20-ročný spolujazdec z vozidla Opel, ktoré sa zrazilo v stredu 23. augusta s vozidlom Jeep Wrangler. Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v Lučeneckom okrese na ceste III/2644 medzi obcami Tomášovce a Halič v mierne pravotočivej zákrute, sa zranili štyri osoby, z toho dve ťažko.

Nehoda pri Lučencisa
Nehoda sa stala v Lučeneckom okrese na ceste III/2644 medzi obcami Tomášovce a Halič v mierne pravotočivej zákrute. Foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj, www.facebook.com

Ako informovala banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, podľa doterajších zistení 19-ročný vodič na vozidle Opel prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismeru, kde sa zrazil s vozidlom Jeep Wrangler, ktorého vodič už zrážke nemohol zabrániť.

Nehoda pri Lučenci
19-ročný vodič na vozidle Opel prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismeru, kde sa zrazil s vozidlom Jeep Wrangler. Foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj, www.facebook.com

„Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na 7 000 eur. Alkohol u vodičov zistený nebol. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre usmrtenie,“ dodáva polícia s tým, že všetky bližšie okolnosti nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR