Mariah Carey zverejnila svoj valentínsky videoklip

Mariah carey
Americká speváčka Mariah Carey v novom valentínskom videoklipe. Foto: www.youtube.com

BRATISLAVA 14. februára (WEBNOVINY) – Americká speváčka Mariah Carey zverejnila videoklip k piesni You’re Mine (Eternal). Rodáčka z newyorského Long Islandu nakrúcala klip v dažďovom pralese v Portoriku, pričom si v ňom zahral aj r’n’b spevák Trey Songz.

Pieseň You’re Mine (Eternal) je tretím singlom z očakávaného albumu The Art of Letting Go, ktorý by mal vyjsť 6. mája. Speváčka zo svojej štrnástej štúdiovky už zverejnila aj single Beautiful a The Art of Letting Go. Na nahrávke sa podieľali napríklad Rodney Jerkins, Miguel, Randy Jackson, či R. Kelly.

Obrazom: Americká speváčka Mariah Carey

Mariah Carey pôsobí na scéne od konca 80. rokov minulého storočia. Debutovala v roku 1990 eponymnou nahrávkou, zatiaľ poslednú štúdiovku Merry Christmas II You vydala v roku 2010. Na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 31 Billboard Music Awards, 17 World Music Awards či päť cien Grammy. S osemnástimi singlami sa dokázala dostať na čelo rebríčka Billboard Hot 100, čo sa nepodarilo žiadnej inej speváčke.

Medzi jej najväčšie hity patria skladby ako All I Want For Christmas Is You, I’ll Be There, Hero, Without You, Fantasy, Honey, My All, Heartbreaker (feat. Jay-Z), We Belong Together alebo Touch My Body.

Carey má za sebou aj niekoľko filmových úloh, objavila sa napríklad v snímkach Stať sa hviezdou (2001), Ostré kočky (2002), Precious (2009) alebo Komorník (2013). Pôsobila tiež ako porotkyňa v 12. sérii súťaže American Idol. Je vydatá za Nicka Cannona, s ktorým sa zoznámila pri nakrúcaní videoklipu k piesni Bye Bye. Majú spolu dvojičky Monroe a Moroccana, ktoré prišli na svet 30. apríla 2011, na tretie výročie ich sobáša.

Video: Mariah Carey – You’re Mine (Eternal)

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Páči sa vám nový videoklip Mariah Carey k piesni You're Mine (Eternal)?

Táto anketa už bola ukončená
0%
50%
50%
0%

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mariah CareyR. Kelly