Love Story v Cirque du Soleil – OVO, chytí za srdce malých i veľkých

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
OVO, Cirque du Soleil
Foto: Pat Beaudry.

OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej Tipos Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov.

Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, sebavedomý Cudzinec a šéf komunity – Majster Flipo. Práve medzi Lienkou a Cudzincom to zaiskrí už pri prvom stretnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=-iL_RpynSAI

Podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Všetko sa však zmení, keď sa objaví jedna z hlavných postáv – Cudzinec, ktorý do komunity prinesie záhadné Vajce a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby!  V rovnaký moment však osud zamieša karty i v jeho vlastnom živote.

Cudzinec – neustále bzučiaca mucha, s prehnaným sebavedomím a občasnými strelenými nápadmi, pri svojom príchode uvidí Lienku, do ktorej sa zamiluje na prvý pohľad. Práve láska zachráni hlavné postavy pred nepriaznivým osudom. Cudzinec vďaka citu k Lienke odolá a vyhne sa nástrahám sexy pavúčej samičky, ktorá sa ho snaží zhypnotizovať a zviesť do svojich pavučín.  Osamelá Lienka, ktorá je odjakživa vyvrheľom hmyzej komunity, zasa zažije svoj tajný sen… Lásku.

https://www.youtube.com/watch?v=GEJ1GpgnD28

Diváci si Love Story v podaní OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení, a to vo štvrtok, 19.10.2023 o 20:00. V piatok, 20.10.2023 o 20:00. V sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 o 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

O Cirque du Soliel

Cirque du Soleil nanovo definoval svetové vnímanie cirkusu, a to od začínajúcich talentov, až po etablované mená. Kanadská organizácia, so sídlom v Montreale, sa stala na 6 kontinentoch globálnym lídrom v oblasti živej zábavy vďaka vytváraniu pohlcujúcich a ikonických zážitkov na svetovej úrovni. Cirque du Soleil sa spája s publikom tým, že je skutočný, ľudský a inkluzívny.

Spoločnosť, ktorá má privilégium spolupracovať s umelcami zo 64 krajín, privádza k životu ich kreativitu na pódiách po celom svete a jej cieľom je pozitívne vplývať na ľudí, komunity a planétu pomocou svojich najdôležitejších nástrojov: kreativity a umenia. V priebehu rokov sa Slnečnému cirkusu podarilo inšpirovať viac ako 220 miliónov ľudí vo viac ako 70 rôznych krajinách sveta.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Cirque du Soleil