Kráľ valčíkov, André Rieu v Bratislave zopakuje svoje nádherné predstavenie 19. novembra 2022

Novy projekt 2.jpg
Foto: Vivien

Svetová hviezda André Rieu, vychýrený ako „kráľ valčíkov“, sa v Bratislave, pre obrovský záujem o jeho vystúpenia, s veľkolepým orchestrom Johanna Straussa, predstaví už po polroku od posledného vystúpenia v hlavnom meste.

Koncerty André Rieu sú opisované ako ohňostroj emócií. Rieu počas svojich koncertov zaručuje dokonalú zábavu so svetoznámymi, romantickými a precítenými melódiami. Nechýba množstvo prekvapení, humoru a medzinárodných sólistov najvyššej kvality. Spolu so 60-členným Orchestrom Johanna Straussa, najväčším vlastným orchestrom na svete, sa Holanďan, predstaví už 19. novembra 2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Pre mimoriadny záujem o jeho predstavenia sa tak bude jednať už o druhý tohtoročný koncert! Zimný štadión Ondreja Nepelu tak opäť zaznie dávkou vážnej hudby popretkávanou moderným zvukom evergreenov, filmovou či muzikálovou hudbou.

Talentovaný huslista neboduje len na pódiách, podľa chvál The New York Times, vyše 40 miliónov predaných CD a DVD, 30 prvých priečok v hitparádach i 500 platinových ocenení, robia z André Rieu skutočného „majstra davov“. Jeho videá na YouTube presiahli doteraz viac než miliardu videní. Na Facebooku sleduje „kráľa valčíkov“ osem miliónov fanúšikov. André Rieu je ženatý vyše 40 rokov a s manželkou Marjorie žijú na zámku z roku 1452 v jeho rodnom meste Maastricht v Holandsku. Dvojica má dvoch synov a päť vnúčat.

Vstupenky na pridaný koncert André Rieu a jeho Johann Strauss Orchestra, ktorý sa uskutoční v Bratislave 19. novembra 2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

André Rieu a jeho Johann Strauss Orchestra LIVE
19. NOVEMBER 2022 / Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)
Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe André Rieu
Firmy a inštitúcie VIVIEN