KDH prerazilo do sveta, poznajú ho aj v Amerike

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
KDH
Soľ KDH rocks Foto: archív

BRATISLAVA 12. apríla (WEBNOVINY) – KDH zdá sa prerazilo do sveta. Značku KDH totiž poznajú aj vo svete, nielen na Slovensku. Vo Virginii však KDH nepoznajú ako politické hnutie, ale ako soľ „KDH Salt Rocks“. Upozornil na to poslanec slovenského parlamentu za liberálnu SaS Juraj Droba, ktorému fotku s ponukou soli KDH poslal známy. Droba to aj na sociálnej sieti patrične okomentoval: „Oni sú fakt úplne všade? Svet sa rúti do záhuby, apokalypsa na obzore!“ Niekomu by sa mohlo podľa názvu zdať, že KDH predáva rockovú soľ. Podľa Drobu by však malo ísť o soľ zo sĺz.

Drobu za tieto slová nešetril predseda poslaneckého klubu KDH Pavol Abrhan. „Už pred Drobom bol jeden kráľ, ktorý si myslel, že k životu soľ nie je potrebná, dokonca rozbil vlastnú rodinu a vyhnal svoju dcéru z kráľovstva, až nakoniec zistil, aká dôležitá je pre kvalitu života rodina i soľ,“ povedal Abrhan pre portál Webnoviny.sk s tým, že aj Droba to raz zistí.

KDH bude zrejme naozaj všade, pretože jeden z čitateľov nám zas poslal fotku z Bruselu. Auto na evidenčnom čísle malo okrem číslic aj skratku slovenského hnutia, teda KDH.

KDH
Auto s evidenčným číslom KDH. Foto: archív

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Juraj DrobaPavol Abrhan
Firmy a inštitúcie KDH Kresťanskodemokratické hnutie