Jar sa už začína! Poradíme Vám, čo budete určite potrebovať

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Mall.sk

BRATISLAVA 14. marca 2016 (WBN/PR) – S príchodom jari vás čaká veľa povinností. Nenechajte sa zaskočiť a buďte pripravení.

Určite ste si aj vy všimli, že z práce chodíte za svetla a zimnú bundu treba pomaly vymeniť za niečo jarnejšie. Správne! Jar už cítiť aj vo vzduchu, a preto je najvyšší čas všetko skontrolovať, pekne prichystať, a ak niečo chýba, dokúpiť. Predsa nechcete, aby vám práce okolo domu či na záhrade prekazila nejaká drobnosť.

V tomto období sa všetci sústredíme na dve hlavné činnosti. A to: upratovanie a práce v záhrade alebo okolo domu. Nie vždy sme nadšení úlohami, ktoré nás čakajú, ale našťastie existuje zopár vychytávok a pomocníkov, ktorí vám prácu urýchlia a často aj spríjemnia.

Upratovanie domácnosti je každoročná rutina, ktorú absolvujeme v predveľkonočnom období všetci. Hlavnou činnosťou, ktorá naozaj nikoho neminie, je umývanie okien. Teraz to už nie je otázka hodín spojená s leštením pomocou starých novín. Hitom sú parné čističe, ktoré sú ekologické a spoľahlivé. Rýchlo a jednoducho môžete parou vyčistiť rôzne povrchy a dostať sa aj na ťažko dostupné miesta. Ak ho ešte doma nemáte, tak toto je prvá vec, ktorú si treba rýchlo zaobstarať.

Multifunkčný parný čistič je sezónne „must have“, ale čo v záhrade? Jarných prác na záhrade nie je veru málo, a tak vybrať jedného pomocníka nie je jednoduché. Ako prvé je potrebné venovať pozornosť trávniku. Pre hustý a krásne zelený trávnik musí byť v každej domácnosti prevzdušňovač, alebo aj tzv. vertikutátor :). Pri starostlivosti o pôdu je zase dôležitý kultivátor. A ak máte stromy, nezabúdajte na kvalitné nožnice a drvič konárov.

V dome je upratané, o záhradu postarané, ale na niečo ste zabudli. Po namáhavej práci si budete chcieť dopriať odpočinok. Tak prečo rovno neostať v záhrade. Záhradný nábytok je v tomto čase za zvýhodnené ceny a ponuka je pestrá. Určite nečakajte do poslednej chvíle.

Sezónnej techniky a náradia, ktoré budete v jarnej sezóne potrebovať, a ktoré vám ušetria veľa námahy, je naozaj mnoho. Ak chcete byť pripravení a nepreplatiť tovar, odporúčame nakúpiť radšej v predstihu. Všetko, čo budete potrebovať, či už parný čistič na umývanie okien, alebo kultivátor na prípravu záhrady, nájdete na www.mall.sk/predsezonny-vypredaj

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať