Harry a Meghan chcú kráľovské dieťa vychovať na vegánskej strave

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Princ Harry a Meghan Markle
SITA

LONDÝN 12. apríla (WebNoviny.sk) – Princ Harry (34) a vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle (37) sa rozhodli svoje očakávané dieťa vychovávať na vegánskej strave. Informovali o tom viaceré zahraničné médiá vrátane denníka The Sun či News.com.au.

Meghan je prevažne na rastlinnej strave v priebehu celého týždňa a Harry údajne mäsitú stravu obmedzuje. Pár sa pred príchodom ich potomka rozhodol žiť zdravšie.

Vojvodkyňa si v ich novom dome vo Windsore nechala urobiť špeciálnu miestnosť na cvičenie jógy s plávajúcou podlahou a vybavením pre bábätko. Vzťah k prírode má odrážať dekorácia v celom obydlí. Harry zase priznal, že každý deň medituje.

Atlétka Lisa Gawthorne (37), ktorá  je tiež na rastlinnej strave rozhodnutie Meghan víta. Podľa nej to bude významný impulz pre celú britskú spoločnosť. „Ak ľudstvo neobmedzí nadmernú konzumáciu mäsa, naše deti v dôsledku enviromentálnych problémov nebudú mať peknú budúcnosť,“  hovorí Lisa.

Kráľovná Alžbeta ll. s rastlinnou stravou v kráľovskej rodine rozhodne nesúhlasí. Meghan už od počiatku vzťahu s Harrym posúva hranice konzervatívnych kráľovských pravidiel.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať