Smutný brankár "medveďov" Tuukka Rask po šiestom góle v jeho sieti, ktorý strelil v predĺžení štvrtého finálového zápasu NHL obranca Chicaga Blackhawks Brent Seabrook.Foto: SITA/AP
Obranca Chicaga Brent Seabrook strieľa rozhodujúci gól v predĺžení štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks vyhrali na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Smutní hráči Bostonu Bruins po štvrtom finálovom zápase, v ktorom prehrali na domácom ľade s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Hrdinom štvrtého finálového zápasu NHL sa stal obranca Brent Seabrook (7), ktorý strelil v predĺžení rozhodujúci gól Chicaga Blackhawks.Foto: SITA/AP
Radosť hráčov Chicaga Blackhawks po štvrtom finálovom zápase NHL, v ktorom zvíťazili na ľade Bostonu Bruins 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Blackhawks Jonathan Toews (19) sa počas predĺženia štvrtého finálového zápasu NHL pozerá, ako puk po strele obrancu Brenta Seabrooka končí za chrbátom gólmana Bostonu Bruins Tuukku Raska.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (50) a jeho spoluhráč Michal Rozsíval počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Obranca Chicaga Brent Seabrook (7) v súboji s útočníkom Bostonu Bruins Danielom Pailleom (20) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Blackhawks Patrick Sharp sa raduje so spoluhráčmi z gólu, ktorý strelil do siete Bostonu počas štvrtého finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník Bostonu Bruins Nathan Horton (18) sa pozerá ako puk po strele jeho spoluhráča Johnnyho Boychuka končí za chrbátom brankára Chicaga Coreyho Crawforda počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom "medvede" prehrali na domácom ľade 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Radosť fanúšikov Bostonu Bruins po góle Johnnyho Boychuka počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom "medvede" prehrali na domácom ľade s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Patrick Sharp (10) prekonáva brankára Bostonu Tuukku Raska počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bruins 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Obranca "medveďov" Johnny Boychuk v súboij s útočníkom Chicaga Patrickom Sharpom (10) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Súboj útočníka Chicaga Brandona Saada (20) s obrancom "medveďov" Andrewom Ferenceom (21) pred brankárom Tuukkom Raskom počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Radosť hokejistov Bostonu Bruins po góle v sieti brankára Chicaga Coreyho Crawforda počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom však "medvede" na domácom ľade prehrali 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Smutný brankár Chicaga Corey Crawford (50) po tom, čo nechytil strelu útočníka Bostonu Patrica Bergerona počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom nakoniec Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Kapitán "medveďov" Zdeno Chára (33) a obranca Chicaga Duncan Keith (2) sa pozerajú ako brankár Corey Crawford vyráža puk počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (50) chytá puk po strele útočníka "medveďov"´Jaromíra Jágra počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník "medveďov" Milan Lucic (17) sa raduje so spoluhráčom Zdenom Chárom z góly, ktorý strelil Chicagu počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom však "medvede" nakoniec prehrali na domácom ľade 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník "medveďov" Patrice Bergeron (37) strieľa puk na brankára Chicaga Coreyho Crawforda počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník "medveďov" Milan Lucic (17) prekonáva brankára Chicaga Coreyho Crawforda počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Patrick Kane (88) sa raduje z gólu, ktorý strelil do siete Bostonu počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhwaks nakoniec vyhrali na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Patrick Kane (88) prekonáva brankára Bostonu Tuukku Raska počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks nakoniec zvíťazili 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Jonathan Toews (19) sa raduje po góle, ktorý strelil brankárovi Bostonu Tuukkovi Raskovi počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Zákrok brankára "medveďov" Tuukku Raska (40) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom však na domácom ľade nakoniec Boston prehral s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Jonathan Toews (19) prekonáva brankára Bostonu Tuukku Raska počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks nakoniec zvíťazili 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Tréner "medveďov" Claude Julien a útočník Tyler Seguin počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Boston prehral na domácom ľade s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Marián Hossa (81) v súboji s Davidom Krejčím z Bostonu počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (50) a útočník "medveďov" Milan Lucic počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade súpera 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Obranca Chicaga Johnny Oduya (27) sa snaží odpáliť puk počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (50) vyráža puk počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Čiarový rozhodca Pierre Racicot (65) sa snaží od seba oddeliť obrancu Chicaga Duncana Keitha (2) a útočníka Bostonu Chrisa Kellyho (23) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočnik Chicaga Dave Bolland (36) v súboji s Nathanom Hortonom (18) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Súboj obrancu Chicaga Michala Rozsívala (32) s Toreyom Krugom (47) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Michal Handzuš prekonáva brankára "medveďov" Tuukku Raska počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Michal Handzuš sa so spoluhráčom Brandonom Saadom raduje z gólu počas štvrtého finálového zápasu NHL, ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Radosť útočníka Chicaga Blackhawks Michala Handzuša po góle, ktorý strelil do siete Bostonu počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhaws zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Marián Hossa (81) a Jaromír Jágr (68) počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Fanúšikovia Bostonu Bruins pred štvrtým finálovým zápasom NHL, v ktorom však nakoniec "medvede" prehrali na domácom ľade s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Príprava ľadovej plochy pred štvrtým finálovým zápasom NHL, v ktorom hokejisti Bostonu prehrali na domácom ľade s Chicagom 5:6 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Marián Hossa počas rozkorčuľovania pred štvrtým finálovým zápasom NHL, v ktorom nakoniec Blackhawks zvíťazili na ľade Bostonu 6:5 po predĺžení.Foto: SITA/AP