Foto: Tínedžer po nehode zhorel v aute, vodič a ďalšia spolujazdkyňa sa zranili ľahko

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Osemnásťročný spolujazdec zhorel v aute po nehode, ktorá sa stala dnes po polnoci na Obchodnej ulici pri Tescu vo Zvolene. Rovnako starý vodič Renaultu Clio z Banskej Bystrice neprispôsobil v zákrute rýchlosť a zišiel z cesty. Auto sa prevrátilo, zostalo na pravom boku a následne začalo horieť. Vo vnútri zostal zakliesnený vážne zranený 18-ročný spolujazdec zo Sliača, ktorý sedel na sedadle spolujazdca. V aute zhorel. Vodičovi alkohol nezistili. Pri nehode sa ľahko zranil, s ľahkými zraneniami vyviazla aj 16-ročná spolujazdkyňa. Zvolen, 23. august 2017. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica

BRATISLAVA/ZVOLEN 22. augusta (WebNoviny.sk) – Osemnásťročný spolujazdec zhorel v aute po nehode, ktorá sa stala v noci z utorka na stredu na Obchodnej ulici pri Tescu vo Zvolene.

Rovnako starý vodič Renaultu Clio z Banskej Bystrice neprispôsobil v zákrute rýchlosť a zišiel z cesty. Auto sa prevrátilo, zostalo na pravom boku a následne začalo horieť.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, vo vnútri zostal zakliesnený vážne zranený 18-ročný spolujazdec zo Sliača, ktorý sedel na sedadle spolujazdca. V aute zhorel.

Vodičovi alkohol nezistili. Pri nehode sa ľahko zranil, s ľahkými zraneniami vyviazla aj 16-ročná spolujazdkyňa. Polícia začala trestné stíhanie pre usmrtenie, v prípade usmrteného spolujazdca bola nariadená súdna pitva.

 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom