Deň detí sa po pandemickej pauze vracia aj do Bardejovských Kúpeľov

Bardejov kupele.jpg
Bardejovské kúpele Foto: www.facebook.com

Po trojročnej prestávke sa v Bardejovských Kúpeľoch opäť uskutoční oslava Dňa detí. Konať sa bude v nedeľu 29. mája od 14.00 do 17.00 hod. v areáli pred Kúpeľnou kolonádou. Podujatie bude za každého počasia a vstup bude zadarmo.

Ako informovala ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková, pre deti pripravili viacero rôznych detských atrakcií. Chýbať nebude modelovanie balónov, maľovanie na tvár, rozprávkoví maskoti, súťaže a ďalšie animačné aktivity.

Deti si môžu zaskákať aj v nafukovacom hrade. „Dňom detí tradične začíname sériu kultúrnych podujatí, ktoré sprevádzajú kúpeľnú sezónu. Deti majú naše kúpele veľmi radi. Obrovský areál im umožňuje vybehať sa a vyšantiť do sýtosti,“ uviedla Šatanková.

Kúpele počas letných mesiacov v rámci kultúrnych podujatí pripravujú aj promenádne koncerty, v júli sa uskutočnia Bardejovské kúpeľné dni s uličkou remesiel a predajnými stánkami. Na august pripravujú výstavu kvetov aj tradičné podujatia Alžbetínsky deň a Bardejovská heligónka. V septembri sa uskutoční podujatie Kúpeľná dychovka spojené s ochutnávkou pív a v prvý októbrový deň zavŕši kultúrny program Hornošarišský vínny festival.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Tamara Šatanková
Firmy a inštitúcie Bardejovské kúpele