CK Hechter s novým hitom sezóny

CK Hechter
CK Hechter Foto: CK Hechter

BRATISLAVA 28. mája (WBN/PR) – Nemusíte ani pozerať predpovede počasia, aby ste vedeli, že letné teploty sú pomaly príjemným faktom. Kto by v tomto období neplánoval dovolenku? Alebo aspoň poriadny zábavný či dobrodružný výlet?

Hitom tejto sezóny CK Hechter sa určite stali zájazdy za našimi športovcami. MS v ľadovom hokeji, ale aj tohtoročné očakávané MS vo futbale v Juhoafrickej republike, dávajú cestovkám zabrať. Najmä pri ďalekej ceste do neznámej krajiny je preto dobré vybrať si spoľahlivého partnera. Cestovná kancelária Hechter je na trhu už 16. sezónu a zájazdy na obľúbené športové podujatia sú jednou z jej špecialít.

Ak milujete zábavu a nočný život, je pre Vás Ibiza to správne miesto. Ostrov zábavy a diskoték si Vás určite získa. Doprajte si tento rok zmenu, neleňošte na pláži a zažite jednu obrovskú nikdy nekončiacu party…

Ďalšou možnosťou, ako si túto sezónu oddýchnuť od pracovných povinností a načerpať nové sily, je aj luxusná dovolenka. Zahoďte všetky starosti a nechajte cestovnú kanceláriu Hechter, aby sa postarala o Vaše pohodlie. Ako jediná Vám tento rok prináša horúcu novinku – novootvorený hotel Granada Luxury Resort za bezkonkurenčné ceny.

Správna cestovka, to sú ľudia, ktorí Vašu cestu zorganizujú tak, ako by to robili pre najlepšieho priateľa. Ešte stále ste si nevybrali svoj tohtoročný cieľ cesty? Je na čase prezrieť si ponuku cestovnej kancelárie Hechter!

CK Hechter je ľudská

Sú dovolenky, kde chladnú atmosféru neosobného hotela nevyváži ani horúce prímorské slnko. Nájdete ich mnoho, ale rozhodne nie v ponuke cestovnej kancelárie Hechter.

CK Hechter nie je „trevel ejdžensy“ oháňajúca sa hviezdičkami, ale Vaša obľúbená „cestovka“, ktorá sa o Vás rada postará. Možno dokonca budete chcieť repete práve kvôli obľúbeným delegátom. Žoro, Peťo a Boba, Jožko a Anička, Ildi a Emil… to sú hechterovské hviezdičky!

Vaša dovolenka na: www.hechter.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom