Juhotirolská „exotika“ na dosah ruky: Quellenhof See Lodge svoje brány otvára v apríli 2022

Foto: Quellenhof See Lodge

Hotelový rezort v maldivskom štýle obklopený juhotirolskými alpami Quellenhof See Lodge  posúva hotelierstvo na úplne novú métu. Luxusné vily s vlastnými vírivkami nápadne pripomínajú známe letovisko uprostred Indického oceánu.

Nový Quellenhof See Lodge je moderný hotelový rezort zasadený do panenskej prírody v údolí Passeier v Južnom Tirolsku. Vďaka konceptu „adults only“ bude toto rozprávkové miesto s nádychom zaoceánskej exotiky určené iba pre dospelých (a deti od 14 rokov), čím návštevníkom zaručuje dokonalý relax a ničím nerušené chvíle odpočinku.

Päťhviezdičkový rezort má pritom disponovať iba 26 bytovými jednotkami. Ponuka siaha od elegantných apartmánov, cez nóbl suites, až po štyri mimoriadne luxusné vily obklopené rozprávkovým tyrkysovomodrým jazerom.

Seechalet zweistoeckig seite.jpeg
Foto: Quellenhof See Lodge

Bohaté wellness pre náročných

V exkluzívnom Balance SPA sa o príjemné chvíle hostí postará tím tých najlepších odborníkov. Táto časť disponuje až deviatimi masážnymi a kozmetickými miestnosťami a jednou súkromnou Spa Suite pre romantické chvíle vo dvojici. Zrelaxovať je možné aj v saunách, a to konkrétne vo fínskej eventovej saune (pre cca 35 osôb) so saunovými ceremoniálmi, parnej saune a biosanáriu s kombinovanými balančnými ležadlami.

Po výdatnom saunovaní sa hostia môžu príjemne schladiť prakticky všade navôkol, či už v osviežujúcom jazere See Lodge alebo na vonkajších relaxačných ležadlách s výhľadom na okolitú prírodu.

Okrem toho sa v SPA oblasti nachádza aj krytý bazén s plynulým prechodom do celoročne vyhrievaného vonkajšieho „infinity pool“ (25 m), ktorý dokonale splýva s azúrovým jazerom pripomínajúcim nekonečný oceán v exotickom letovisku. Už spomínané jazero s rozlohou neuveriteľných 4 500 m² sa navyše radí k najväčším bazénom v Južnom Tirolsku.

Špičková gastronómia na svetovej úrovni

Zdravá, regionálna a predsa moderná a inovatívna Balance Cusine dokonale zavŕši pohodovú dovolenku. Okrem klasickej panoramatickej reštaurácie s výhľadom na jazero poteší See Lodge svojich hostí ďalšou exkluzívnou „podmorskou reštauráciou“, v ktorej sa servírujú čerstvé ryby každý deň.

Veľkoplošné obrazovky umožnia hosťom ponoriť sa do hlbín mora a dokonale si vychutnať pôžitok z morských špecialít všetkými zmyslami. Návštevníkov tohto nového rezortu čaká množstvo gurmánskych zážitkov na najvyššej úrovni.

Csm_under_water_restaurant__c__quellenhof_see_lodge_79503be9a7.jpeg
Foto: Quellenhof See Lodge

Neobmedzené možnosti zábavy a aktívneho oddychu

Na jar, v lete a na jeseň pozýva nádherná prírodná scenéria mestečka Merano na okúsenie pestrej škály športov. Či už ide o pešiu turistiku po známej juhotirolskej trase Waalweg, cyklistiku pozdĺž Adiže, golf, jazdu na koni, tenis či adrenalínové športy ako je canyoning, paragliding, rafting alebo rivertubing. V novom Quellenhof See Lodge si každý športový nadšenec príde na svoje.

V zime naopak zasnežená zimná krajina údolia Passeier láka na romantické prechádzky, túry na snežniciach či dobrodružný skialp v Hinterpasseier. V lyžiarskych strediskách Pfelders, Meran 2000 alebo Ratschings sa zase milovníci lyžovania môžu dosýta vyšantiť v bielej snehovej perine.

Img_0543.jpeg
Foto: Quellenhof See Lodge

Hostia (vo veku 14 a viac rokov) môžu taktiež bezplatne využívať zariadenia susedného „Quellenhof Luxury Resort Passeier“, ako je wellness s rozlohou 10 500 metrov štvorcových, vonkajšie a vnútorné bazény a 4-jamkové golfové ihrisko. Ceny za apartmán začínajú od 260 EUR na osobu vrátane polpenzie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom