Budem sa snažiť naďalej plniť svoje sľuby, vyhlásil staronový bratislavský primátor Vallo

VO¼BY: Volebná centrála Valla
Kandidát na primátora Bratislavy Matúš Vallo v jeho centrále počas vyjadrenia k výsledkom spojených volieb do orgánov územnej samosprávy 2022. Bratislava, 30. október 2022. Foto: SITA/Branislav Bibel.

Budem sa snažiť naďalej plniť svoje sľuby, vyhlásil staronový primátor Bratislavy Matúš Vallo (Team Bratislava, SaS, PS) po predbežnom vyhlásení výsledkov komunálnych volieb. Zároveň predstavil nových starostov mestských častí, kde zvíťazili nominanti koalície Team Bratislava, SaS a PS.

Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku

Novým starostom Starého Mesta by mal byť Matej Vagač, starostom Nového Mesta Matúš Čupka a starostom Lamača Igor Polakovič.

„Tak ako som sľúbil pred štyrmi rokmi, že urobím z Bratislavy lepšie mesto, budeme to robiť ešte viac, s väčšou energiou aj ďalšie štyri roky. Vďaka našim obyvateľom robíme z Bratislavy tolerantné mesto, robíme ho bezpečnejším mestom a je to pre mňa veľký záväzok,“ uviedol Vallo a poďakoval všetkým Bratislavčanom, ako aj svojím koaličným partnerom.

„Táto spolupráca je o reálnej spolupráci, nie je len na papieri,“ doplnil s tým, že sa bude snažiť ešte viac počúvať hlas obyvateľov hlavného mesta.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Matúš Vallo
Firmy a inštitúcie PS Progresívne SlovenskoSaS Sloboda a SolidaritaTeam Bratislava