All Stars víkend Tipsport ligy v Nitre s kvartetom tímov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Michal Handzuš
Michal Handzuš z HC'05 Banská Bystrica počas zápasu 32. kola Tipsport extraligy, v ktorom 'barani' prehrali s HC Košice 2:3. Banská Bystrica, 9. december 2014. Foto: SITA/Ján Viazanička

BRATISLAVA 28. decembra (WebNoviny.sk) – Štvrtý januárový víkend bude v hokejovej Tipsport lige patriť exhibičným podujatiam, ktoré bude hostiť Nitra. Podľa vzoru zámorskej NHL sa v sobotu pod Zoborom uskutoční draft do štyroch tímov, v nedeľu je na programe špeciálny Zápas hviezd. „V rámci originálneho hokejového konceptu sa postavia proti sebe v troch dvadsaťminútových stretnutiach štyri desaťčlenné tímy na čele s kapitánmi – Róbertom Petrovickým, Michalom Handzušom, Jozefom Stümpelom a Ľubošom Bartečkom. Toto jedinečné športové podujatie bude zaujímavé aj svojím charitatívnym rozmerom, v rámci ktorého prebehne dražba hokejových dresov, výťažok poputuje Nadácii Detského kardiocentra na pomoc deťom s vrodenými alebo získanými srdcovými ochoreniami,“ uvádza sa v tlačovej správe organizátorov.

„Po športovej stránke sme sa inšpirovali úplne novým originálnym konceptom All Star NHL, v rámci ktorého sa počas troch dvadsať minútových tretín odohrá miniturnaj štyroch desaťčlenných tímov formátom 3 na 3. Tipsport Ligou určení kapitáni Petrovický, Handzuš, Stümpel a Bartečko v spolupráci s vyžrebovaným trénerom a manažérom tímu si v sobotnom drafte vyskladajú svoje tímy z nominovaných hráčov. Som presvedčený, že na rozdiel od zámorskej NHL All Star súťaže sme na Slovensku ešte originálnejší. Slovenská verzia All Star víkendu 2016 bude jedna veľká ukážka toho, o čom Tipsport liga naozaj je. Okrem výborných hráčov, skvelých trénerov a našich klubov, zapojíme do tohto hokejového eventu veľmi originálne aj hlavných partnerov podujatia,” povedal šéf Tipsport ligy Richard Lintner.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Richard Lintner