Záhadné zmiznutie motorkárov z miesta nehody? Polícia hľadá muža a ženu, po ktorých prišlo neznáme auto (foto)

Nehoda

Dopravná nehoda motocykla s osobným autom sa stala v nedeľu 5. júna podvečer pred pol šiestou v Poltári na ulici 9. mája v križovatke s ulicou Podhorskou.

Motorkári mali ísť do nemocnice

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, neznámy vodič motocykla Honda CBR 1000 RR, evidenčné číslo RS159AF, ktorý je dočasne vyradený z cestnej premávky, pravdepodobne nedodržal bezpečnú vzdialenosť za pred ním idúcim, a v tom čase doľava na ulicu Podhorskú odbočujúcim, osobným autom, následkom čoho došlo k stretu motocykla s vozidlom a následnému pádu motocykla na zem.

Motorkár so spolujazdkyňou z miesta činu odišli na neznámom automobile vraj na ošetrenie do nemocnice.

Neznámy vodič si nesplnil povinnosť

„Na mieste dopravnej nehody zastavilo vozidlo so zahraničným evidenčným číslom, do ktorého mali vodič motocykla, ako aj spolujazdkyňa nastúpiť s tým, že idú na ošetrenie do nemocnice v Rimavskej Sobote, kde však neboli a na základe preverenia hliadkou nebolo potvrdené, že by takéto osoby boli na ošetrení ani v nemocnici v Lučenci, ani v nemocnici v Hnúšti,“ popisuje polícia s tým, že neznámy vodič z miesta udalosti odišiel, bez splnenia si povinností účastníka škodovej udalosti resp. dopravnej nehody.

„Obraciame sa preto na občanov so žiadosťou o spoluprácu pri vyšetrovaní tejto dopravnej nehody a hľadáme prípadných svedkov, ktorí nám pomôžu nájsť motorkára, ako aj jeho spolujazdkyňu,“ dodáva polícia s tým, že svedkovia sa môžu ozvať na linku 158.

Nehoda
Nehoda
Nehoda
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom