Z horiacej unimobunky v Dúbravke vytiahli dve osoby, záchranári bojovali o ich životy (video+foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Požiar, Dúbravka
Pri požiari unimobunky v bratislavskej mestskej časti Dúbravka zahynuli dve osoby. 7. november 2020 Foto: www.facebook.com
  • aktualizované 7. novembra, 14:14

Pri požiari unimobunky v bratislavskej mestskej časti Dúbravka zahynuli v piatok večer dve osoby. V tlačovej správe o tom informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Požiar vypukol pred desiatou hodinou večer.

„Po príchode hasičov bola časť objektu v plameňoch a silno zadymená. Z horiacej unimobunky vytiahli dve osoby, ktoré sa im aj napriek veľkej snahe zachrániť nepodarilo,“ uviedla Farkasová v tlačovej správe.

Na mieste zasahovalo 32 hasičov s celkovo deviatimi kusmi hasičskej techniky.

Podľa Krajského riaditeľstva policajného zboru (KR PZ) v Bratislave pri požiari napokon zahynuli tri osoby. KRZP to uverejnilo na sociálnej sieti.

Polícia zatiaľ totožnosť obetí požiaru nepozná. Policajti zo štvrtého bratislavského okresu okolnosti požiaru na Harmincovej ulici v Bratislave vyšetrujú.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiar v opustenej budove lokalizovali a uhasili. V danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Presné príčiny, ako aj ďalšie okolnosti tohto požiaru sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Prezídium Hasičského a záchranného zboru