Novým finančným riaditeľom Penta Hospitals sa stal Jozef Karlík, vo funkcii strieda Dávida Šveca

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Penta Hospitals
Logo Penta Hospitals. Foto: pentahospitals.sk
Tento článok pre vás načítala AI.

Novým finančným riaditeľom medzinárodného holdingu Penta Hospitals International sa od apríla tohto roku stal Jozef Karlík. Na tejto pozícii strieda Dávida Šveca.

Penta Hospitals International je najväčším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. Súčasťou siete je 45 nemocníc, 44 polikliník a 33 zariadení pre dlhodobo chorých v Českej republike, Poľsku a na Slovensku.

„Som rád, že Jozef Karlík posilnil náš holdingový tím. Jeho bohaté skúsenosti so štruktúrovaným financovaním nám pomôžu pri zabezpečovaní investícií na ďalšiu expanziu v rámci existujúcich krajín. Jednou z takýchto priorít je výrazný rast v oblasti následnej zdravotnej starostlivosti,“ zdôraznil generálny riaditeľ Penta Hospitals International Peter Lednický.

Jozef Karlík šestnásť rokov pôsobil v európskej sieti laboratórnej diagnostiky Unilabs. Najprv ako finančný riaditeľ Unilabs Slovensko, posledný rok už bol zodpovedný aj za celý klaster strednej a východnej Európy. V minulosti bol súčasťou medzinárodných projektov v Ázii a Európe.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Jozef KarlíkPeter Lednický
Firmy a inštitúcie Penta Hospitals InternationalUnilabsUnilabs Slovensko