Vyskúšajte geniusPAY a cestujte lacnejšie

Koala tours ilustračka č. 1
koala tours ilustračka č. 1

BRATISLAVA 16. marca (WBN/PR) – Nemáte ešte objednanú letnú dovolenku, alebo vás lákajú Vianoce v Paríži? Nezúfajte. Už aj Slováci si môžu naplánovať a zaplatiť dovolenku po častiach a zároveň získať zľavu z celkovej ceny zájazdu. Umožní im to systém geniusPAY, ktorý po vzore amerického layaway zavítal od marca aj na Slovensko.

GeniusPAY je určený všetkým, ktorí si dokážu nákup dovolenky naplánovať dopredu. Na rozdiel od first minute, však pri kúpe zájazdu, či letenky, nepotrebujete mať pri sebe hotovosť vo výške 50% z ceny zájazdu. „Ďalšou výhodou je, že získavate ešte dodatočnú zľavu 4% z ceny zájazdu”, objasňuje Simona Gregová zo spoločnosti geniusPay. Služby geniusPAY je možné využiť pri platbách zájazdov všetkých renomovaných cestovných kancelárií. Nechýbajú Satur, Hydrotour, Kartagotour, Koala tour, Firo tour či dovolenky pre náročnejšiu klientelu BUBOtravel.

Ktorýkoľvek zájazd spomínaných cestovných kancelárií si tak môžete kúpiť cez geniusPAY lacnejšie. Ďalšou výhodou je, že dovolenka sa vďaka tomuto spôsobu platenia stáva dostupnejšia väčšiemu množstvu ľudí. Mnohé rodiny si totiž len ťažko dokážu našetriť väčšiu sumu, aby si luxus zvaný dovolenka mohli zafinancovať v hotovosti. „Ak si však dokážu dostatočne dopredu premyslieť, kam chcú cestovať, platby si môžu rozložiť na 4 až 12 mesiacov, čo nepredstavuje takú záťaž pre rodinný rozpočet,“ dopĺňa Gregová. No a treba ešte dodať, že storno podmienky sú rovnaké, ako keď si zájazd kupujete v priamo cestovnej kancelárii.

Príklad 1: Chcem ísť pred Vianocami do Londýna

Celková cena zájazdu: 653 Eur

Cez GeniusPAY platím mesačne 69,65 Eur, teda 9×69,65 Eur

a zároveň ušetrím 4% teda 26,15 Eur

Príklad 2. Chcem ísť v lete s rodinou (4 členovia do Turecka)

Celková cena zájazdu: 2 400 Eur

Cez GeniusPAY platím 5 platieb po 460,80Eur

a zároveň ušetrím 4% teda 96 Eur

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom