Vodičovi Peugeotu vošiel do cesty Mercedes, nehoda stála mladého muža život (foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nehoda Dolný Kubín

Pondelková večerná zrážka dvoch osobných vozidiel na ceste I/59 medzi obcami Krivá (okres Dolný Kubín) a Podbiel (okres Tvrdošín) mala tragické následky pre 33-ročného muža. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Muž šoféroval osobné auto zn. Peugeot v smere od obce Krivá, keď oprotiidúci 20-ročný vodič za volantom osobného motorového vozidla Mercedes prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru „Pri dopravnej nehode utrpel 33-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Druhý z vodičov a traja spolujazdci boli po dopravnej nehode prevezení na ošetrenie,“ uviedla Kremeňová.

Doplnila, že alkohol u 20-ročného vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol, u nebohého muža bude vykonaná pitva. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Policajti počas dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody cestnú premávku riadili a usmerňovali striedavo do voľného jazdného pruhu,“ dodala Kremeňová.

Nehoda Dolný Kubín
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Gabriela Kremeňová