Vodič auta neprežil zrážku s kamiónom, cesta bola v oboch smeroch neprejazdná (foto)

Dopravná nehoda
Obeťou nehody sa stal 40-ročný muž zo Starej Ľubovne. Foto: www.facebook.com/policiaslovakia
  • aktualizované 1. apríla 16:34

Vodič osobného auta prišiel o život po zrážke s kamiónom, tragická nehoda sa stala v piatok ráno krátko po 7:00 na ceste za obcou Plavnica smerom na Starú Ľubovňu.

Cesta je neprejazdná

Cesta je v oboch smeroch neprejazdná. Obchádzková trasa od Starej Ľubovne nie je možná, od Ľubotína vedie obchádzka cez obce Sulín, Medzibrodie a Mníšek nad Popradom. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Dopravnú nehodu na ceste medzi križovatkou na Ľubovnianske kúpele a obcou Plavnica vyšetruje Okresný dopravný inšpektorát v Starej Ľubovni.

Muž prešiel do protismeru

Podľa hovorcu prešovskej krajskej polície Daniela Džobanika bolo v prípade začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ako v popoludňajších hodinách konkretizoval, obeťou nehody sa stal 40-ročný muž zo Starej Ľubovne.

„Nebohý vodič Felície viedol vozidlo v smere od Starej Ľubovne na obec Plavnica. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim ťahačom s návesom. Vodič osobného auta utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ opísal. Na miesto bol prizvaný znalec z odboru cestná doprava. Vodič kamióna sa nezranil, dychová skúška na alkohol bola u neho negatívna.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom