Foto: Vodič Audi Q7 zišiel z cesty a narazil do brehu, auto následne odhodilo do stromu

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
POLÍCIA: Tragická dopravná nehoda
Tragická dopravná nehoda sa stala vo štvrtok o 22:00 na ceste č. II/503 v okrese Dunajská Streda, pri ktorej 40-ročný vodič z Hurbanovej Vsi na mieste zomrel a jeho 25-ročná spolujazdkyňa z okresu Dunajská Streda utrpela ťažké zranenia. Muž viedol osobné auto Audi Q7 v smere od obce Zlaté Klasy na Hrubý Šúr. Pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou, z doposiaľ presne nezistených príčin, vyšiel autom mimo cestu vpravo do priekopy, kde narazil do brehu. Auto následne odhodilo do stromu a po pretočení zostalo stáť na ľavom boku. Foto: SITA/KR PZ Trnava.

BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) – Polícia vyšetruje príčiny a okolnosti tragickej dopravnej nehody v okrese Dunajská Streda, pri ktorej vo štvrtok zomrel 40-ročný muž.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, vodič viedol o 22:00 na ceste č. II/503 osobné auto Audi Q7 v smere od obce Zlaté Klasy na Hrubý Šúr.

„Pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou, z doposiaľ presne nezistených príčin, vyšiel autom mimo cestu vpravo do priekopy, kde narazil do brehu. Auto následne odhodilo do stromu a po pretočení zostalo stáť na ľavom boku, 40-ročný muž z Hurbanovej Vsi, okres Senec, utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. V aute sa ešte nachádzala 25-ročná žena z okresu Dunajská Streda, ktorá utrpela ťažké zranenia,“ uviedla hovorkyňa.

Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ a začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví. Príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať