Aktualizované: Crystal Palace remízoval s Newcastle, „The Reds“ viedli už od 3. minúty (video)

Crystal Palace - Newcastle
Zápas 26. kola Premier League medzi Crystal Palace a Newcastle skončil remízou, Londýn, Anglicko, 4. februára 2018 Foto: SITA/AP
  • aktualizované: 4. februára 2018, 21:00

LONDÝN 4. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti Crystal Palace sa doma rozišli s Newcastlom nerozhodne 1:1 v nedeľňajšom stretnutí 26. kola najvyššej anglickej súťaže Premier League.

Slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka sa premiérovo posadil na lavičku tímu zo severovýchodného Anglicka. V bránke hostí dostal prednosť Karl Darlow. „Straky“ viedli gólom Senegalčana Mohameda Diamého v 22. min, ale po zmene strán vyrovnal v 55. min srbský kapitán Crystal Palace Luka Milivojevič z pokutového kopu.

V strhujúcom stretnutí medzi Liverpoolom a Tottenhamom sa zrodila remíza 2:2. „The Reds“ viedli od 3. min, keď po chybe obrancov londýnskeho klubu skóroval egyptský útočník Mohamed Salah. O vyrovnanie sa postaral iný africký hráč, v 80. min min parádnou strelou z diaľky pod brvno trafil kenský stredopoliar Vincent Wanyama. V 86. min mohol poslať Tottenham do vedenia kanonier Harry Kane, ale pokutový kop zahral do stredu bránky, na čo bol brankár Hugo Lloris pripravený.

V prvej minúte nadstaveného času skóroval druhýkrát v zápase po peknej individuálnej akcii Salah, ani tento gól však nebol víťazný. V piatej minúte nadstaveného času odpískal rozhodca Jonathan Moss ďalšiu penaltu v prospech Londýnčanov – Harry Kane už druhýkrát „z bieleho bodu“ nezaváhal a stanovil remízový rezultát.