Top foto dňa (20. november 2023): Protest študentov žurnalistiky, Belasá kvapka krvi, Biden s moriakom aj Shakira pred súdom

Top foto dňa
Foto: SITA/Milan Illík, Diana Myšáková, AP - koláž SITA Webnoviny

Aj 20. november bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Rishi Sunak
Britský premiér Rishi Sunak (vľavo) a britský minister financií Jeremy Hunt sa učia klásť tehly počas návštevy školy v Londýne. Foto: SITA/AP.
Južná Kórea, vianočný stromček
Ohňostroj počas rozsvietenia vianočného stromčeka na námestí v Soule v Južnej Kórei. Foto: SITA/AP.
Turecko, izraelsko palestínsky konflikt
Žena plače, keď drží detskú hračku počas protestu na podporu Palestínčanov pri príležitosti Svetového dňa detí v Istanbule. Foto: SITA/AP.
Požiar v albánskom parlamente
Demokratickí zákonodarcovia hádžu svetlicu počas schôdze parlamentu v albánskej Tirane. Nepáči sa im vládnutie socialistov, ktoré je čoraz viac autoritárske. Foto: SITA/AP.
CHARITA: Belasá kvapka krvi
Sprava v popredí: Hráči ŠK Slovan Matúš Vojtko a Lukáš Pauschek počas charitatívneho podujatia Belasá kvapka krvi organizovaného ŠK Slovan v spolupráci s Národnou transfúznou službou a OZ Deťom pre život v kongresovej sále štadióna Tehelné pole v Bratislave. Bratislava, 20. november 2023. Foto: SITA/Milan Illík

Top foto dňa vám na webe sita.sk aj našich sociálnych sieťach prinášame každý deň v podvečerných hodinách.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom