Tomovi Jonesovi zomrela manželka, bol s ňou ženatý 59 rokov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Waleský spevák Tom Jones vystúpi v Bratislave. Foto: SITA/AP

Los Angeles 11. apríla (WebNoviny.sk) – Po krátkom boji s rakovinovým ochorením zomrela v nedeľu manželka britského speváka Toma Jonesa Melinda Rose Woodwardová. Linda, ako jej hovorili blízki, prežila v manželstve s Jonesom 59 rokov, informovala dnes stanica BBC.

Woodwardová „skonala pokojne“ v nemocnici Cedars Sinai v americkom Los Angeles „obklopená tými, ktorých ľúbila,“ cituje BBC webovú stránku sira Toma Jonesa. Ten nedávno zrušil koncerty pre „vážnu chorobu“ v rodine.

Woodwardová bola jeho láskou z detstva; stretli sa, keď mali obaja 12 rokov a vyrastali spolu. Zosobášili sa ako 16-roční a majú 59-ročného syna Marka, ktorý pracuje ako otcov manažér.

Sir Tom vo svojom životopise Over the Top and Back napísal, že chceli mať spolu viac detí, jeho manželka však zostala po jednom potrate neplodná.

Spevák hitov ako Delilah, It’s Not Unusual či Sex Bomb mal koncertovať v Japonsku, Thajsku, Južnej Kórei a Spojených arabských emirátoch, ale fanúšikom sa ospravedlnil, že zrušil svoje tamojšie koncerty, dodala BBC.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Tom Jones