Susedia sa sťažujú na Biebera, prekáža im jeho šoférovanie

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Justin bieber
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 29. mája (WEBNOVINY) – Kanadský spevák Justin Bieber čelí sťažnostiam viacerých susedov vrátane bývalého hráča amerického futbalu Keyshawna Johnsona.

V pondelok totiž prešiel nebezpečnou rýchlosťou okolo Johnsonovho auta, v ktorom práve sedelo aj jedno z jeho detí.

Ako portálu TMZ.com prezradili svedkovia udalosti, Johnson vystúpil z vozidla a chcel sa s 19-ročným spevákom porozprávať, no ten vraj vošiel do svojho domu a odmietol s ním komunikovať. Športová hviezda i ďalší susedia zavolali policajtov, s ktorou však Bieber údajne tiež nechcel spolupracovať. Polícia momentálne prípad vyšetruje.

Obyvatelia kalifornského mestečka Calabasas kvôli Bieberovi policajtov volali už niekoľkokrát. Okrem bezohľadného šoférovania im prekážajú aj hlučné párty a fajčenie marihuany na verejnosti, kde ho mohli vidieť aj malé deti.

Spevákovi dokonca momentálne hrozí trestné stíhanie za to, že počas hádky jedného suseda údajne opľul a vyhrážal sa mu zabitím.

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Na svojom konte má EP nahrávku My World (2009), štúdiovku My World 2.0 (2010), vianočný album Under The Mistletoe (2011) a najnovšiu štúdiovú nahrávku Believe (2012).

Na tomto albume je dovedna trinásť skladieb vrátane singlov Boyfriend, As Long As You Love Me, Beauty And A Beat, Right Here, All Around The World a Take You. Bieber, ktorého najväčším hitom je skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, tri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Justin Bieber