Superskupina Slaughterhouse začína pracovať na treťom albume

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Slaughterhouse
Hip-hopová superskupina Slaughterhouse. Foto: facebook.com

BRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) – Americká hip-hopová superskupina Slaughterhouse začne tento mesiac pracovať na svojej tretej štúdiovke.

V rozhovore pre MTV to prezradil člen tejto formácie Joe Budden. „Tento mesiac sa plánujeme znova zavrieť do štúdia. Nadišiel ten správny čas,“ uviedol rapper, ktorý 5. februára vydal tretiu sólovku No Love Lost.

Názov ani termín vydania nového albumu Slaughterhouse zatiaľ nie je známy.

Superskupina Slaughterhouse vznikla v roku 2008 a okrem Buddena ju tvoria Crooked I, Joell Ortiz a Royce Da 5’9″.

Štvorica debutovala o dva roky neskôr eponymnou štúdiovkou, na ktorej sa nachádzali single The One a Microphone. Vo februári 2011 potom vydali Slaughterhouse EP, ktoré obsahovalo šesť skladieb.

Video: Slaughterhouse – Throw It Away

O dva mesiace neskôr podpísali kontrakt so Shady Records a začali pracovať na svojej druhej štúdiovke Welcome To: Our House. Tá po viacerých odkladoch vyšla nakoniec vlani 28. augusta, pričom niekoľko dní predtým ešte skupina ponúkla priaznivcom zdarma mixtape On The House.

Album Welcome To: Our House, na ktorom sa ako hostia predstavili napríklad Eminem, Busta Rhymes, Cee Lo Green alebo B.o.B, debutoval v americkom rebríčku Billboard 200 na druhej priečke.

Video: Slaughterhouse – Goodbye

Informácie pochádzajú z webstránky www.hiphopdx.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Cee Lo Green