Smer-SD podľa Borisa Kollára nerobí nič pre obyčajných ľudí

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Boris Kollár
Boris Kollár. Foto: SITA/Monika Zaťková

BRATISLAVA 23. septembra (WebNoviny.sk) – „Jediné, čo od koalície chceme, aby tu sedela a počúvala nás. Nikto tu nie je,“ povedal Boris Kollár z hnutia Sme rodina v sále NR SR po tom, čo premiér Robert Fico (Smer-SD) a ministri odišli.

Poslanec NR SR Boris Kollár vyjadril nespokojnosť s tým, že zo sály po vystúpení premiéra odišli všetci vládni predstavitelia, ako aj poslanci za koaličné strany Smer-SD, SNS a Most-Híd. Kollár poukázal na to, že hoci jeho hnutie Sme rodina predložilo návrhy zákonov, ktoré by pomohli státisícom ľudí, koaliční poslanci ich „šmahom ruky zhodili zo stola“.

„Vám privezú akurát dôchodkyne, ktoré Vás pooblizujú a vy máte pocit, že vás národ miluje,“ povedal v súvislosti s tým, že Smer-SD nerobí nič pre obyčajných ľudí. „Aké sú vaše výsledky pre ľudí? Mrzí ma, že ste sa prestali zodpovedať svojim voličom. Zodpovedáte sa svojim priateľom, sponzorom, oligarchom, akcionárom,“ dodal Kollár. „Nebudem opakovať kto, kde, čo ukradol. Chcem povedať, že je na čase, aby prišli do parlamentu, do politiky, politici, ktorí sa budú zodpovedať len obyčajným ľuďom.“ Preto dodal, že odvolávanie Fica v pléne podporí.

Podľa poslanca Alojza Baránika z SaS na Slovensku vládne organizovaná zločinecká skupina. Baránik dodal, že podľa neho sú ľudia na Slovensku kontrolovaní. „Hovorí sa, že Fico je na čele zločineckej skupiny. Fico kontroluje každú súčasť nášho života, preto je smiešne, ak hovorí, že máme slobodu a že si môžeme robiť všetko, čo chceme. Realita je tá, že nám vládne organizovaná zločinecká skupina a my nemôžeme nič urobiť,“ povedal s tým, že „jediné, čo Fico robí, klame s bohorovným výrazom v tvári,“ uzavrel.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Boris KollárLadislav BašternákRobert Fico
Firmy a inštitúcie NR SR Národná rada Slovenskej republikySMER-SDVláda SR