Smartfón ako vianočný darček, ktorý nesklame

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Y76 collage.jpg
Foto: vivo

Štýlový smartfón s perfektným fotoaparátom je ideálnym tipom na darček pod vianočný stromček. Ako vybrať ten správny?

S blížiacim sa obdobím sviatkov je výber vianočných darčekov pre našich blízkych často poriadne náročná úloha. Vo všeobecnosti ale existujú populárne kategórie produktov, ktoré sú každý rok trefou do čierneho. Príkladom je spotrebná elektronika, ktorá podľa prieskumu Statista, patrí medzi najobľúbenejšie vianočné darčeky. Až 15 % opýtaných ľudí plánuje darovať technické zariadenia priateľom a rodine. Ďalší prieskum ide ešte ďalej a hovorí, že 19 % opýtaných detí zaradilo smartfón na prvé miesto v zozname želaní na Vianoce.

Výber je však široký a výberové kritériá také rozmanité, že vyhľadávanie môže byť časovo veľmi náročné. Prinášame výber smartfónov vivo, ktoré vyhovujú každému vkusu, potrebám a rozpočtu.

Pre rodinu a priateľov s rýchlym životným štýlom

Štýlový smartfón vivo Y76 5G s hrúbkou len 7,79 mm má najtenšie telo zo série Y vivo a je teda ideálnym zariadením pre ľudí, ktorí majú bujný životný štýl a potrebujú zariadenie, ktoré pri cestovaní nezaberie veľa miesta. Vďaka technológii 44W FlashCharge sa smartfón rýchlo dobije, takže pri cestách do zahraničia obdarovanému neunikne žiadny e-mail ani najnovšie správy. Pre dokonalé zábery z dovolenky či služobnej cesty poslúži 50 MP fotoaparát, ktorý uľahčí zachytenie nezabudnuteľných momentov. Prekvapte člena rodiny tenkým a štýlovým Y76 za cenu už za 289 €.

Pre tých, ktorí hľadajú dokonalosť

X80 pro collage.jpg
Foto: vivo

Vďaka špičkovému kamerovému systému, vyvinutému v spolupráci s výrobcom optiky ZEISS, je X80 Pro je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi fotografovanie a pre ktorých je smartfón viac ako len každodenný komunikačný nástroj. Vrstva ZEISS T* na X80 Pro znižuje odlesky a vytvára tak realistický vzhľad fotografií. Na výber je z množstva režimov ZEISS pre fotografie a video, čo je zárukou, že objekty vyzerajú na záberoch čo najdokonalejšie. Najmodernejší X80 Pro je vybavený revolučným, ultra bezpečným snímačom odtlačkov prstov, vrátane možnosti rýchleho a jednoduchého odomykania. Technológia ultrarýchleho nabíjania (80W) doplní kapacitu batérie z 0 na 100 % už za 36 minút! Smartfón je dostupný v čiernej farbe a môžete ho mať za odporúčanú maloobchodnú cenu 1099 €.

Smartfón, ktorý rozžiari vianočné večery

V23 collage.jpg
Foto: vivo

V23 je najnovším a najpôsobivejším modelom série V in vivo. Za pozornosť stojí najmä zadná strana verzie „Sparkling Gold, ktorá vďaka svojmu fluoritovému dizajnu pri vystavení UV svetlu alebo na slnku, postupne mení farbu na zeleno-modrý gradient. Farba „Starry Black“ bude vyhovovať používateľom, ktorí hľadajú štýlový a zároveň výkonný smartfón, najmä vďaka 6,44-palcovému Full HD+ AMOLED displeju. Rôzne fotografické moduly v spojení s rôznymi funkciami potešia fotografických nadšencov, a to ako pre luxusné nočné zábery prostredníctvom špeciálneho režimu, tak aj pre selfie s predným fotoaparátom s rozlíšením 50 MP! V23 je elegantný a tenký smartfón s telom, ktoré váži len 181 gramov. Dostupný je vo farbách Sparkling Gold alebo Starry Black. Tento šikovný smartfón môžete darovať za odporúčanú maloobchodnú cenu 479 €.

Pre milovníkov večierkov: vivo X80 Lite

X80 lite collage.jpg
Foto: vivo

Pre milovníkov večierkov ponúka X80 Lite skvelé nastavenie fotoaparátu so 64 MP zadným fotoaparátom a 50 MP predným fotoaparátom, ktoré im umožňuje zachytiť dokonalé zábery aj v noci. Od fotografovania priateľov a rodiny, až po zachytenie ich nezabudnuteľných nočných momentov úplne bez námahy. A pozor, zahanbiť sa nenechá ani dizajnom. Svojimi farbami z edície Sunrise Gold zaujme na každej párty. X80 Lite je k dispozícii aj vo verzii Diamond Black a predstavuje skvelý tip na vianočný darček, ktorý nezruinuje rodinný rozpočet – a to vďaka odporúčanej cene 449 €.

O vivo

Značka vivo je technologická spoločnosť, ktorá vytvára produkty založené na hodnote riadenej dizajnom, ktorej jadrom sú inteligentné zariadenia a inteligentné služby. Cieľom spoločnosti je vybudovať most medzi ľuďmi a digitálnym svetom. Prostredníctvom jedinečnej kreativity poskytuje vivo používateľom čoraz pohodlnejší mobilný a digitálny život. V súlade so základnými hodnotami spoločnosti, medzi ktoré patrí Benfen*, hodnota riadená dizajnom, orientácia na používateľa, neustále vzdelávanie a tímový duch. Spoločnosť vivo zaviedla stratégiu trvalo udržateľného rozvoja s víziou stať sa zdravšou a udržateľnejšou korporáciou svetovej triedy.

Pri spájaní a rozvíjaní najlepších miestnych talentov na poskytovanie prvotriednych produktov a služieb je vivo podporované sieťou 10 výskumných a vývojových centier v Shenzhene, Dongguan, Nanjing, Pekingu, Hangzhou, Šanghaji, Xi’ane, Taipei, Tokiu a San Diegu so zameraním na vývoj najmodernejších spotrebiteľských technológií vrátane 5G, umelej inteligencie, priemyselného dizajnu, zobrazovacích systémov a ďalších nových technológií. Značka vivo tiež zriadila sedem výrobných základní (vrátane značkových výrobných centier) v Číne, južnej a juhovýchodnej Ázii a ďalších regiónoch s ročnou výrobnou kapacitou takmer 200 miliónov smartfónov. Odteraz spoločnosť vivo rozšírila svoju predajnú sieť do viac ako 60 krajín a regiónov a obľúbilo si ju viac ako 400 miliónov používateľov na celom svete.

*“Benfen“ je termín popisujúci postoj k robeniu správnych vecí a robeniu vecí správne – čo je ideálny popis poslania vivo: vytvárať hodnoty pre spoločnosť.

Aktuálne novinky zo sveta vivo nájdete tu: https://www.vivo.com/sk/about-vivo/news

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať