Rick Ross vydá koncom novembra už siedmu sólovku

Rick ross
Rick Ross Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – Americký rapper Rick Ross oznámil, že 24. novembra plánuje vydať svoju siedmu sólovku s názvom Hood Billionaire. Tridsaťosemročný interpret už z novinky predstavil skladbu Elvis Presley Blvd, ku ktorej nakrútil aj videoklip. Prvým oficiálnym singlom však bude až skladba Keep Doing That (Rich Chick), v ktorej bude hosťovať spevák R. Kelly.

Video: Rick Ross – Elvis Presley BLVD

https://www.youtube.com/watch?v=ZPJaUC-kqp0

Rick Ross, vlastným menom William Leonard Roberts II., sa narodil v Mississippi, no vyrastal na Floride. Debutoval v roku 2006 albumom Port Of Miami. Nasledovali nahrávky Trilla (2008), Deeper Than Rap (2009), Teflon Don (2010), God Forgives, I Don’t (2012) a Mastermind (2014).

So všetkými menovanými s výnimkou Teflon Don sa mu podarilo dobyť americký rebríček Billboard 200. Je tiež zakladateľom labelu Maybach Music Group, s ktorým vydal tri kompilácie – Self Made Vol. 1 (2011), Self Made Vol. 2 (2012) a Self Made Vol. 3 (2013). Okrem toho má ako člen skupiny Triple C’s na konte aj album Custom Cars & Cycles (2009).

Informácie pochádzajú z webstránky www.hiphopdx.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Elvis PresleyR. KellyRick Ross