Remišová nešetrila kritikou na Smer-SD, stranu prirovnala k HZDS a z Fica je Mečiar v tej najhoršej podobe

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
VLÁDA: Rokovanie 52. schôdze
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová. Foto: SITA/Branislav Bibel

Smer-sociálna demokracia (Smer-SD) už nenosí masku demokratickej strany. Ukazuje už len tvár nenávisti, strachu a pomsty, ktorá sa chystá pochovať Slovensko. Podobne ako Mečiarovo Hnutie za demokratické Slovensko (HZDS) pred mnohými rokmi. Na sociálnej sieti to napísala predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Upozornila na nedeľné prvomájové podujatie Smeru-SD v Nitre.

Označila ho za „nechutné divadlo“ politikov Smeru-SD, ktoré podľa nej ukázalo, čo čaká Slovensko, ak by sa Smer-SD a Hlas-sociálna demokracia (Hlas-SD) dostali k moci. „Vulgarizmy na adresu prezidentky, vyhrážky vláde, podnecovanie agresivity. Muža s fotkou Jána Kuciaka, ktorého zavraždili za vlády Smeru-SD a Fica, musela chrániť pred davom polícia,“ uviedla Remišová.

Zo Smeru-SD je podľa Remišovej nové HZDS a z Fica je plnohodnotný Vladimír Mečiar v tej najhoršej podobe. „Už sa ani neskrývajú, je to rovnaké paktovanie s mafiou, krytie mafie, strach pred spravodlivosťou a podnecovanie agresivity a nenávisti v celej našej krajine. Je hanba, ako sa na celé toto divadlo pozerala napríklad aj žena, europoslankyňa, keď jej kolegovia podnecovali vulgárne urážanie prezidentky a ďalších politikov. Hrať sa v europarlamente na demokratov a na Slovensku nechať svojich partajníkov vulgárne vykrikovať na ženu, prezidentku Slovenskej republiky, je úbohé pokrytectvo,“ napísala Remišová.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ján KuciakRobert FicoVeronika RemišováVladimír Mečiar
Firmy a inštitúcie Hlas - sociálna demokraciaHZDSSMER-SDZa ľudí