Osemdesiatdvaročná kulturistka zbila vlamača, bránila sa stolom aj detským šampónom

Willie Murphy
Kulturistka Willie Murphy. Reprofoto: www.youtube.com

Osemdesiatdvaročná žena zbila vo svojom dome vlamača. Prípad sa stal v newyorskom meste Rochester. Willie Murphy uviedla, že sa chystala spať, keď na dvere jej domu začal búchať neznámy muž a žiadal, aby mu privolala sanitku. Seniorka zatelefonovala na políciu, no muža nevpustila dovnútra. On sa následne nahneval a prerazil dvere. „Vybral si však nesprávny dom,“ uviedla žena, ktorá sa venuje kulturistike a každý deň cvičí.

Na muža zaútočila najprv stolom, ktorý sa zlomil, a tak použila kovové nohy, ktorými ho začala udierať. Následne na neho niekoľkokrát vyskočila, potom sa rozbehla do kuchyne, odkiaľ priniesla detský šampón a naliala ho mužovi do tváre, keď sa snažil postaviť na nohy. Napokon chytila metlu a začala ho opäť biť.

Murphy sa vlamača snažila odtiahnuť z domu, no podľa jej slov bol príliš ťažký. Víťazka niekoľkých cien pritom podľa vlastných slov zdvihne sto kilogramov. Vtom na miesto dorazila polícia. Muža z domu odviezla sanitka. „Myslím si, že bol šťastný, keď ho zobrala sanitka, do ktorej som mu ja dopomohla. Áno, zvládla som to,“ vyhlásila seniorka.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom