Odsúdili ženu, u ktorej našli 64 mŕtvych a 43 živých mačiek

súdy
Podľa signatárov listu je návrh neprimeraným zásahom zákonodarnej a výkonnej moci do súdnej moci. Foto: ilustračné. Thinkstock.

FARMINGTON 15. apríla (WebNoviny.sk) – V Minnesote odsúdili 25-ročnú ženu, na ktorej pozemku pri Farmingtone našli policajti množstvo zvierat, z ktorých väčšina bola vo veľmi zúboženom stave, a ešte viac ich bolo po smrti.

Na pozemku Caycee Bregel, ktorá si založila „útulok“ pre zvieratá, našli policajti okrem iného 64 mŕtvych mačiek, z ktorých niektoré boli pochované v plytkých hrobčekoch a ďalšie sa nachádzali v chladničkách a mrazničkách.

Na pozemku bolo aj 43 živých mačiek, viacero psov, jedno prasa a ďalšie zvieratá. Tie žili v príšerných podmienkach a policajti v obvinení popisujú, že na mieste ich zarazil „neuveriteľný smrad“, čo bol aj dôvod, prečo ich susedia privolali na pozemok.

Bregel odsúdili na 200 hodín verejnoprospešných prác a dvojročnú podmienku. Tri mesiace bude nosiť aj elektronický monitorovací náramok a musí sa tiež podrobiť psychologickému vyšetreniu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom