Odborná konferencia iDEME 2024 o aktuálnych a prioritných témach digitalizácie verejnej správy

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Novy projekt 1 1.jpg
Foto: PPP

Odborná konferencia iDEME 2024 (Informatizácia až po dediny a mestá) sa uskutoční vo štvrtok 20. júna 2024 v bratislavskom hoteli NH GATE ONE. Jej organizátorom je občianske združenie Partnerstvá pre prosperitu (PPP), v spolupráci s Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI SR) a Národnou agentúrou pre sieťové a elektronické služby (NASES).

Podľa prezidenta PPP Milana Ištvána ide už o 15. ročník konferencie, ktorá vytvára priestor na odborné diskusie o aktuálnych témach z oblasti modernizácie a digitalizácie verejnej správy. Tento ročník, okrem aktuálnych technologických trendov pri rozvoji elektronických služieb verejnej správy, vrátane využitia umelej inteligencie, bude venovaný aj životným situáciám a tiež modernizácii ÚPVS – projekt Slovensko 3.0. Ďalším blokom bude kybernetická bezpečnosť – legislatíva, projekty i nové technológie. Záver konferencie bude patriť možnostiam financovania z fondov EÚ (najmä Program Slovensko a Plán obnovy a odolnosti), verejnému obstarávaniu projektov a vysokovýkonným výpočtovým technológiám a kvantovej komunikácii.

Zlatým partnerom konferencie iDEME 2024 je spoločnosť CISCO Slovakia. Striebornými partnermi sú spoločnosti Disig, a Fortinet. Partnermi sú DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS), GOPAS, Microsoft Slovakia, Palo Alto Networks a SYNCHRONIX. Mediálnymi partnermi sú NEXTECH, agentúra SITA a TOUCHIT.

Registrácia na konferenciu iDEME 2024 je možná po vyplnení registračného formulára na stránke www.ideme.net.

Presný program konferencie a viac informácií o predchádzajúcich ročníkoch konferencie iDEME nájdete tiež na stránke www.ideme.net.

Ideme_2024_promo.jpg
Foto: PPP

Mgr. Milan Ištván, v.r.
Prezident PPP

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Partnerstvá pre prosperituPPP