Nový diamantový showroom v Bratislave otvoril Richard Müller

Slávnostné prestrihnutie stuhy spevákom Richardom Müllerom a majiteľom spoločnosti D.I.C. Lubošom Říhom. Foto: D.I.C.

BRATISLAVA 25. januára (WBN/PR) – Spevák Richard Müller v utorok slávnostne otvoril najluxusnejší diamantový showroom na Slovensku. Po Prahe, Karlových Varoch či Sofii otvorila spoločnosť Diamonds International Corporation (D.I.C.) svoj prvý showroom aj v Bratislave. Na ploche 500 metrov štvorcových zákazníci nájdu luxusné diamantové šperky či tzv. investičné diamanty.

Müller prestrihol stuhu v elegantných priestoroch spolu s majiteľom spoločnosti D.I.C. Lubošom Říhom. Spevák pri tejto príležitosti priznal, že má k diamantom veľmi blízky vzťah. „Môj vzťah k diamantom je veľmi osobný. Jeden totiž nosím na ruke, dostal som ho od svojej partnerky.“ Moderátorkou slávnostného otvorenia showroomu bola Zlatica Puškárová, ktorej sa na ušiach takisto ligotali nádherné diamantové náušnice.

Prítomní hostia v novom showroome obdivovali žiarivé prstene, náramky i originálne návrhy Blanky Matragi. Známa česká dizajnérka vytvorila pre D.I.C. tri kolekcie šperkov – klávesy, chobotnicu a exkluzívne náramky so svojím vygravírovaným podpisom. Prvá kolekcia bola očarujúcou kombináciou zelených turmalínov, čierneho onyxu, bagetových a guľatých diamantov.

V novej verzii náhrdelníku čierne onyxy nahradzuje vzácny drahokam ťažený v Južnej Amerike a na Srí Lanke s názvom mesačný kameň. V štýlových sklenených vitrínach nechýbali ani luxusné pánske a dámske hodinky, náhrdelníky, náušnice či luxusné „diamantové“ šampanské.

Okrem ligotavých šperkov zákazníci v novom showroome nájdu i tzv. investičné diamanty. Pri ročnom náraste hodnoty diamantov o približne 10 % sú diamanty v súčasných neistých časoch najspoľahlivejším investičným nástrojom.

Spoločnosť D.I.C. je lídrom na trhu v predaji investičných diamantov a diamantových šperkov v Strednej Európe a tiež je jedinou spoločnosťou v tomto regióne, ktorá je členom a akcionárom najstaršej a najprestížnejšej diamantovej burzy Beurs voor Diamanthandel v Antverpách.

Novootvorený showroom D.I.C. v Bratislave
Spevák Richard Müller s moderátorkou večera Zlaticou Puškárovou. Foto: D.I.C.

Novootvorený showroom D.I.C. v Bratislave
Majiteľ spoločnosti D.I.C. Luboš Říha. Foto: D.I.C.
Novootvorený showroom D.I.C. v Bratislave
Spevák Richard Müller pri otvorení showroomu s majiteľom spoločnosti D.I.C. Lubošom Říhom. Foto: D.I.C.
Novootvorený showroom D.I.C. v Bratislave
Spevák Richard Müller pri otvorení showroomu s majiteľom spoločnosti D.I.C. Lubošom Říhom. Foto: D.I.C.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Richard MüllerZlatica Puškárová