NAKA zasahuje v Bratislave a pomáha holandským policajtom v prípade hazardu

NAKA, holandskí policajti
Policajti NAKA zasahujú v Bratislave. Ide o pomoc holandským kolegom v prípade hazardu a legalizácie príjmu. Finančná polícia Holandského kráľovstva vyšetruje porušenie zákona o stávkach a hazardných hrách a legalizáciu príjmu. Stopy ich zaviedli až na Slovensko, kde by mohli byť prípadní svedkovia. V Bratislave v súčasnosti prehľadáva 28 policajtov podnikateľské priestory a zabezpečujú dôkazy pre trestné konanie na základe európskeho vyšetrovacieho príkazu. Bratislava, 11. december 2019. Foto: SITA/Polícia SR


Policajti NAKA zasahujú v Bratislave, pomáhajú holandským kolegom v prípade hazardu a legalizácie príjmu. Finančná polícia Holandského kráľovstva vyšetruje porušenie zákona o stávkach a hazardných hrách a legalizáciu príjmu. Stopy ich zaviedli až na Slovensko, kde by mohli byť prípadní svedkovia.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, v Bratislave v súčasnosti prehľadáva 28 policajtov podnikateľské priestory a zabezpečujú dôkazy pre trestné konanie na základe európskeho vyšetrovacieho príkazu. Viac informácií však týchto chvíľach polícia nemôže poskytnúť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NAKA Národná kriminálna agentúra