Na diaľnici D1 v smere na Senec sa stala vážna dopravná nehoda, na mieste zasahuje vrtuľník a dve sanitky

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Diaľnica D1, dopravná nehoda Senec
Na diaľnici D1 v smere na Senec sa stala vážna dopravná nehoda. Foto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Na diaľnici D1 v smere na Senec sa stala vážna dopravná nehoda. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR, ktoré o udalosti informovalo na sociálnej sieti, vyslalo na miesto vrtuľník i dve sanitky.

„Na mieste prebieha resuscitácia jednej osoby,“ uviedli. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave spresnilo, že polícia dokumentuje nehodu na diaľnici D1 km 16,5.

„Podľa doterajších informácií bolo v pravom jazdnom pruhu kvôli poruche odstavené motorové vozidlo zn. Mercedes, po chvíli sa k nemu pristavilo ďalšie vozidlo zn. BMW, ktorého vodič chcel poskytnúť pomoc,“ uviedla polícia a doplnila, že do vodiča BMW následne narazilo vozidlo značky Audi, v dôsledku čoho utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho okamžitý prevoz vrtuľníkom do jednej z bratislavských nemocníc.

„Aktuálne je v danom úseku prejazdný ľavý jazdný pruh. Presné príčiny a okolnosti, za akých došlo k tejto dopravnej nehode, vyšetrujeme,“ uzavrela polícia.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v BratislavePZ Policajný zbor SRVrtuľníková záchranná zdravotná služba ATEZZS Záchranná zdravotná služba