Most-Híd považuje odkazovanie požiadaviek strán cez médiá za nezrelý politický marketing

Béla Bugár
Predseda strany Most–Híd Béla Bugár. Foto: archívne, SITA/Diana Černáková.

BRATISLAVA 23. augusta (WebNoviny.sk) – Vládna strana Most-Híd vyzýva koaličných partnerov k rozvážnemu postupu pred piatkovou Koaličnou radou.

Ako agentúru SITA informuje v stanovisku Mosta-Híd hovorkyňa strany Klára Debnár, odkazovanie požiadaviek jednotlivých strán cez médiá považujú za nezrelý politický marketing.

„Vyzývame ku korektnej koaličnej spolupráci tak, ako sme sa dohodli na začiatku. Pred médiá podľa nás patria politické dohody a nie politické návrhy. Vytĺkanie politických bodov nie je úlohou dnešného dňa,“ uvádza Most-Híd s tým, že úlohou dnes „ak stále platí deklarovaná snaha koaličných partnerov o zachovanie stability a pokoja v krajine, je vrátiť sa k pracovnému stolu a rokovať“.

Most-Híd podľa vyhlásenia takto postupoval a bude postupovať. Preto bude iniciovať, aby sa v budúcnosti o návrhoch, ktoré sa dostanú skôr pred médiá ako na rokovací stôl, nerokovalo.

Most-Híd takto reaguje po tom, čo koaličná SNS v stredu cez médiá informovala o tom, že na Koaličnej rade v piatok 25. augusta bude žiadať nové prísnejšie pravidlá pre zverejňovanie majetkových priznaní verejných činiteľov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej DankoBéla BugárRobert Fico
Firmy a inštitúcie Most-HídSMER-SDSNS Slovenská národná strana